17 Şubat 2021 Çarşamba

KAVACIK NİKÂH SALONU’NDA İLK NİKÂHLAR KIYILDI


Beykoz’da evlenecek çiftlerin en güzel ve özel günlerine şahitlik etmek üzere Kavacık’ta yapılan yeni nikâh salonu hizmete açıldı. Kavacık Nikah Salonu’nun açılmasıyla ilçe sakinleri ulaşımı kolay bir noktada yer alan yeni bir salona kavuşmuş oldu.

15 Şubat 2021 Pazartesi

BELEDİYE BAŞKANI MURAT AYDIN İLK DOZ AŞISINI OLDU


Sağlık Bakanlığı tarafından ülke genelinde yürütülen aşılama programı kapsamında sırası gelen Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın sabah saatlerinde aşı oldu.

ALİ İHSAN AYAR ANNESİNİ KAYBETTİ, YÜCE ALLAH'TAN RAHMET DİLİYORUZ....


Beykoz İlçemiz Spor Camiasının tanınmış simalarından olan Ali İhsan Ayar annesini kaybetti. Rahatsızlığı nedeni ile yaşadığı Hendek'te Hastaneye götürülürken trafik kazası yapan araçta

BİR YASTIKTA 67.YIL...HALİL-LEYLA GEZMEN...


Tüm dünyada olduğu gibi 14 Şubat Sevgililer Günü  ülkemizde olsun ilçemizde olsun Pandemi Süreci dolayısı ile farklı şekilde kutlandı.

14 Şubat 2021 Pazar

BEYKOZ BELEDİYSPOR, KÖYCEĞİZ BELEDİYEYİ FARKLI YENDİ...37-26


THF Erkekler Hentbol Süper Ligde İkinci Yarının İkinci maçında Muğla temsilcisi Köyceğiz Belediyespor'u Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda konuk eden Beykoz Belediyesi GSK Hentbol Takımı ikinci yarıdaki etkili oyunu ile farka  koştu....37-26

GARA'DA 3 ASKER 13 SİVİL VATANDAŞIMIZ ŞEHİT EDİLDİ.....

 

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "son derece özel ve kritik bir harekat" olarak nitelendirdiği Pençe Kartal-2 Harekatı'nda 48 teröristin öldürüldüğünü, 2 teröristin sağ ele geçirildiğini, bölgenin büyük ölçüde terör örgütünden temizlendiğini belirterek, "Operasyon tamamlandı. Kara ve hava unsurlarımız üslerine, kışlalarına güvenle döndü" dedi.