26 Şubat 2021 Cuma

TALİP ERCAN YAZIYOR..." DERT...MERT...SERT HALLERİ ! "

 


" Vay be diyesi geliyor insanın " günler ne de çabuk geçmekte...daha dün falanca dizinin son bölümünü izledik, ne de çabuk yeni bölümü geldi halleri hakim sanki...

M.HANEFİ DİLMAÇ'A ZİYARETLER DEVAM EDİYOR...

 


Ak Parti Beykoz İlçe Teşkilatına son yapılan Kongrenin ardından ziyaretler devam ediyor. Pandemi Salgını nedeni ile Muhammed Hanefi Dilmaç'a yeniden seçildiği İlçe Başkanlığı nedeni ile yapılan " Hayırlı olsun " ziyaretlerinden birisi de Mustafa Ataş'tan idi. 

BEYKOZ BELEDİYESİ İLAÇLAMA VE LARVAYLA MÜCADELE GÜNLERİNİ BAŞLATTI


Beykoz Belediyesi ilçe sakinlerinin huzurlu bir yaz ayı geçirmesi için larvayla mücadele çalışmalarına aylar öncesinden başladı. Sahada yürütülen kaynak tespit çalışmalarının yanı sıra sivrisinekle mücadelede başarının anahtarı olan, vatandaşların bilinçlenmesi ve aktif katılımını amaçlayan kültürel mücadeleye de hız verildi.  

25 Şubat 2021 Perşembe

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA 19 YÖRE DERNEĞİNDEN YÖRESEL LEZZET TAKVİYESİ VAR !


Beykoz’da bulunan 19 yöre derneği Covid-19 salgınında özveriyle görev yapan sağlık çalışanlarına keteden pişiye, su böreğinden keşkeğe yöresel yemek ikramlarıyla destek veriyor.

YALIKÖY'ÜN TARİHİ SOKAKLARI RENKLİ Mİ RENKLİ BİR HALE DÖNÜŞÜYOR...


Beykoz İlçesinin Tarihi Ahşap evler ile mahallelerinden olan Yalıköy'de son yıllarda renkli mi renkli bir görüntü yaşanmaya başlandı...

BEYKOZLULARIN MARTILAR İLE DOSTLUĞU BİR BAŞKA....

 


Her ne kadar değişik kurum ve kuruluşlarca yapılan ve kamuoyuna aktarılan araştırmalar sonucu her yıl ne kadar ekmeğin çöpe gittiği gerçeği var ise Beykoz'da farklı bir bakış açısı yerleşmeye başladı.

ORHAN DİNKAY AMCAMIZI SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK


Beykoz Yalıköy Mahallesi Sakinlerinden olan ve yaklaşık 1 aydır tedavi süreci devam eden Orhan Dinkay sevenleri tarafından son yolculuğuna uğurlandı.

İYİ PARTİ BEYKOZ İLÇE BAŞKANI AKİF TAŞDEMİR ANJİYO OLDU

 


İyi Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir Anjiyo oldu...Akif Başkana Geçmiş olsun dileklerimizi iletir sağlıklı günler dileriz.
ERHA BEYKOZ-TALİP ERCAN

ERMAN DİNKAY'IN BABASI VEFAT ETTİ...YÜCE ALLAH'TAN RAHMET DİLİYORUZ


Beykoz Tribünlerinde yıllarca maçları izlediğimiz, deplasman yaptığımız bir Beykoz Sevdalısı olan ve halen İngiltere'de ikamet eden Erman Dinkay Kardeşimizin Babası Orhan Dinkay

24 Şubat 2021 Çarşamba

ÇAVUŞBAŞI ÇİFTLİK MAHALLESİ BEYSEM'E KAVUŞUYOR


Beykoz Belediyesi ilçedeki kültür-sanat ve eğitim hizmetlerini yaygınlaştırmak amacıyla Çiftlik Mahallesi’nde yeni bir Beykoz Belediyesi Sanat ve Eğitim Merkezi (BEYSEM) açıyor. Uzman eğitimcilerin görev yapacağı merkez h
obi edinmek ve yeteneklerini geliştirmek isteyen ilçe sakinlerini ağırlayacak.  

BEYKOZ KULÜPLER BİRLİĞİNDEN ZİYARETLER MHP BEYKOZ İLÇE TAŞKİLATI İLE DEVAM ETTİ


Beykoz Kulüpler Birliği İlçe Siyasi Partileri ve Sivil Toplum Kuruluşları ziyaretlerine devam etmekte. Bu kapsamda gerçekleşen son ziyaret Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Teşkilatına yapıldı. 

ELEŞTİRELİM TAMAM DA SAYGI DUYMAMAK DA OLMAZ...


Beykoz Spor Kulübünün Vergi Dairesine olan ödemesi gecikmiş olan borçlarının yeniden yapılandırılması sonrasında Kulüp Başkanı Zeki Aksu'nun başlatmış olduğu yardım kampanyasında toplumun farklı kesimlerinden öylesine ilginç ve de örnek olacak katılımlar olmakta ki...

ÜMİT YILMAZ 3 GÜNLÜK DÜNYAYI YAZDI......

 


ÜÇ GÜNLÜK DÜNYA!!!

Bazen sohbet sırasında dünya üç günlük denir malumunuz. Dün doğduk. Bugün yaşıyoruz. Yarın var mıyız belli değil.

23 Şubat 2021 Salı

BEYKOZ BELEDİYESİ 2.FOTOĞRAF YARIŞMASI ÖDÜLLERİ TÖRENLE VERİLDİ


Beykoz Belediyesi olarak düzenlediğimiz 2. Fotoğraf Yarışması’nın Ödül Töreni ve Sergisi Beykoz Belediyesinin " Beykoz Sahil Etkinlik Alanında " gerçekleşti.

22 Şubat 2021 Pazartesi

BEYKOZ BELEDİYESİ GSK ATLETİZM TAKIMI TRABZON'DAN ŞAMPİYON DÖNDÜ

 


Bu sene 41.Düzenenen Trabzon Yarı Maratonunda Beykoz Belediyesi GSK Atletizm Takımının rüzgarı vardı...bir önceki Yarı Maratonun yapıldığı Adana'dan da derece ile dönen ve Trabzon Yarı Maratonu için sıkı bir hazırlık süreci yaşayan Atletizm Takımının yakalamış olduğu bu başarı ilçemiz adına bir gurur kaynağı oldu.

ÜMİT YILMAZ YAZIYOR..." HAYATTAKİ PİŞMANLIKLARIMIZ VE KEŞKELERİMİZ ! "


Yüce yaratıcımız yarattığı tüm canlılara bir ömür biçmiştir.
İnsanoğlu da ortalama 80 yıl civarında bir yaşam süresince bundan payını almıştır.

BU FIRSAT HEBA EDİLMEMELİ ...BEYKOZ SK BORÇ BATAĞINDAN KURTULABİLİR


Beykoz Spor Kulübü ve Beykoz 1908 A.Ş. Başkanı Zeki Aksu yıllardır kamuoyunda dillendirilen borçların dökümünü ilk kez resmi ağızdan sosyal medya hesabı vasıtası ile paylaştı. 

21 Şubat 2021 Pazar

TALİP ERCAN " BİR İNSAN FUTBOLDAN NEDEN BIKAR, HATTA NEFRET EDER HALE GELEBİLİR? "


Evet dostlar, başlıkta da ifade etmeye çalıştığım gibi bir insan hayatında önemli bir yeri varken futboldan soğur, bıkar hatta ve hatta neden nefret eder...işte son aylarda yaşadığım da tam da bu ruh halimin belirtileri olsa gerek...

POLONEZKÖY’ÜN TURİSTİK ÇEHRESİ YENİLENİYOR


İstanbul’un yeşili, tertemiz doğası, piknik alanlarıyla ünlü tarihi köyü Polonezköy, kültürel ve turistik kimliğine uygun bina iyileştirmeleri, meydan ve yaya yolu düzenlemeleriyle yeni bir çehreye kavuşuyor.

MUAMMER ERCAN, " NE OLACAK BU BEYKOZ'UN HALİ ? "


Beykoz İlçe Gündeminde tartışmasız yıllardır ilk sıralarda olan konu Beykoz Spor Kulübü ile ilgili olanı olsa gerek...adeta Fenerbahçe için bir zamanlar sıklıkla zikredilen " Ne olacak bu Fenerin hali " cümlesinin bir başka versiyonu çok ama çok uzun yıllardır Beykoz'a uyarlanmış hali ile yani " Ne olacak bu Beykoz'un hali " şeklinde dillendirilmekte idi.