7 Haziran 2024 Cuma

LÜTFÜ SOYER'DEN HALİL İBRAHİM SOYER TURNUVASI FİNALİNE DAVET VAR


Beykoz İlçesinin Sarı-Siyahlı Forma altında şampiyonluk yaşamış isimlerinden, efsanelerinden olan Lütfü Soyer'den ilçe spor camiasına mesaj var.

KANLICA SPOR KULÜBÜNÜN KURUCU BAŞKANI EROL SİMAVİ VEFATININ 9.YILINDA TÖRENLE ANILDI


Bir dönem Hürriyet Gazetesinin sahibi de olan Erol Simavi vefatının 9.yılında Kanlıca Mezarlığında yapılan törenle anıldı.

BOĞAZIN YARGIÇLARI MASTERLER TAKIMI H.İBRAHİM SOYER TURNUVASINDA FİNALE KALDI


Bu sene 3.Düzenlenen Halil İbrahim Soyer Dostluk ve Anma Turnuvasında Yarı Final ikinci maçında Boğazın Yargıçları Masterler ile Çotanak Masterler Takımları karşı karşıya geldiler.

ÇAVUŞBAŞISPOR, KAMİL ÇOLAK İLE YOLA DEVAM DEDİ !


İstanbul Süper Amatör Lig temsilcilerinden Çavuşbaşıspor'da 2024-25 Sezonu Takımı çalıştıracak isim netleşti.

6 Haziran 2024 Perşembe

TÜRK FUTBOLU 2024-28 STRATEJİK PLANI LANSMANI BEYKOZ-RİVA'DA YAPILDI


Türkiye Futbol Federasyonu'nun, futbolun tüm paydaşlarıyla 13 Ocak 2023 tarihinden bu yana sürdürdüğü "The Game Plan" projesinin sonucunda oluşturulan Türkiye Futbolu 2024-2028 Stratejik Planı'nın lansman toplantısı yapıldı.

5 Haziran 2024 Çarşamba

DSİ SORUMLULUĞUNDAKİ RİVA DERESİ’NDE İBB TEMİZLİĞİ


İBB, DSİ sorumluluğundaki Riva Deresi’nde temizlik çalışmalarının yanı sıra kolektör ve ileri biyolojik arıtma yapımı gibi projeleri sürdürüyor. Son 1,5 yılda 76 bin metreküp çökeltinin (teressübat)  çıkartıldığı derede, artan koku nedeniyle yeni bir temizlik çalışması başlatıldı.

KANLICASPOR KURUCULARINDAN EROL SİMAVİ'Yİ ÖZEL BİR PROGRAMLA ANACAK

 


ÖRNEKKÖYSPOR' TEKVANDO DALINDA ZİRVEYE OYNUYOR !


Beykoz İlçesinin gündemde olmayı başaran spor kulüplerinden Örnekköyspor Futbol dışında Tekvando Branşı ile de dikkatler çekmesini biliyor.

KANLICASPOR TRANSFERDE GAZA BASTI !


Yeni sezonda büyük hedefleri olan Beykoz temsilcisi Kanlıcaspor, transferde hız kesmiyor. Kırmızı - Beyazlılar, dış transfer kapsamında son olarak 1 futbolcuyu da renklerine bağladı.

CUMHURİYETKÖY MUHTARI MURAT ÇOKER KOLLARI SIVADI


Beykoz İlçesinde Yaz-Kış Nüfusu farklı olan mahalleler arasında yer alan Cumhuriyetköy Mahallesinde yeni muhtar Murat Çoker seçim öncesi verdiği mesajlar dahilinde kolları sıvadı...

POLONEZKÖY'ÜN YENİ MUHTARI ÖZER OKUMUŞ, " KATILIMCI BİR ANLAYIŞTA OLACAĞIM "


Beykoz'un kendine has özellikleri ile doğallığını koruyabilmiş ve bu anlamda da her daim takdir edilen bir Mahallesi olarak dikkatleri fazlası ile çekmiş Polonezköy'de şu sıralar bir değişim rüzgarı esmekte.

BEYKOZ KOÇ ORTAOKULU ATLETİZM DALINDA BU DÖNEM ÇITAYI YÜKSEK TUTTU


2023-24 Eğitim Öğretim döneminde son günlere girilirken değişik düzeydeki okullar yıl içerisindeki başarılarını kamuoyuna aktarmaya, bilgilendirmeye devam ediyor. 

4 Haziran 2024 Salı

KÖSELER , YAZ SPOR OKULLARI İÇİN HAZIRLIKLARIMIZ DEVAM EDİYOR


Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, spor eğitimlerine ara verildiğini ve eğitmenlerin işten çıkarılmadığını açıkladı.

ÇUBUKLUSPOR U17 TAKIMI TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME MAÇLARINA KALDI


Beykoz İlçesinin Altyapı Takımları düzeyindeki en başarılı takımı olan Çubukluspor bir başarıya daha imzasını attı.

ANADOLUHİSARI İDMANYURDUSPOR'DA KADRO KUŞDEMİR VE KAR'A EMENET


Türk Futbolunun Asırlık Çınarlarından, Beykoz İlçesinin köklü spor kulüplerinden olan Anadoluhisarı İdmanyurdu Takımında bekleyiş sona erdi ve Yeşil-Sarılı Yönetim 2024-25 Sezonu için Takımı Taygun Kuşdemir-Ulaş Kar ikilisine teslim etti.

CUMHURİYETKÖY ŞEHİT EREN BÜLBÜL MTAL TÜRK YEMEKLERİ YARIŞMASI İLGİ İLE TAKİP EDİLDİ


Beykoz İlçesinin mahallelerinden olan Cumhuriyetköy'de bulunan Şehit Eren Bülbül Mesleki ve Teknik Lisesinde 2024-25 Eğitim-Öğretim döneminde artık son gümlere girilmiş iken güzel bir etkinlik vardı.

FERİT İNAL LİSESİ DERNEĞİNİN PİLAV GÜNÜ RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU


Beykoz’un köklü okullarından Ahmet Ferit İnal Anadolu Lisesi’nin mezunları okul bahçesinde düzenlenen pilav gününde bir araya geldi.