13 Mart 2021 Cumartesi

BEYKOZ İLÇE KULÜP TEMSİLCİLERİ KAVACIKSPOR MAÇINDA MAÇ HASRETİNİ GİDERDİ

 


Pandemi Kuralları kapsamında Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında gerçekleşen 2020-21 Sezonunun ilk hazırlık maçında Kavacıkspor önce Bayburt 1918 FK ardından Gazi Mahallesi SK ile iki ayrı takım halinde karşı karşıya geldi.

BEYKOZ 1908 ANTRENMANLARINDA ÇUBUKLUSPOR'DAN 7 FUTBOLCU VAR


Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı Antrenmanlarında dikkat çeken bir konu da U17 Yaş Türkiye Şampiyonu unvanlı Çubukluspor Takımından 7 başarılı gencin de çalışmalara katılması.

KAVACIKSPOR HES KODLU 2 HAZIRLIK MAÇI İLE BAŞLADI...


Beykoz İlçesini Bölgesel Amatör Ligde temsil edecek takımlarımızdan olan Kavacıkspor yeni sezon hazırlıkları kapsamında 2 hazırlık maçı yaptı.

12 Mart 2021 Cuma

BEYKOZ SPOR KULÜBÜNE DİZİ-FİLM DÜNYASINDAN BİR İSİM ( REİS ) REHA BEYOĞLU ÜYE OLDU


Beykoz Spor Kulübü Derneğine Üye olanlar arasında ilginç bir isim de vardı. Geniş kitlelerin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatının anlatıldığı " Reis " adlı Sinema Filminde Erdoğan'ı canlandıran Reha Beyoğlu Beykoz Spor Kulübünü ziyaret edip üye olurken, Kulüp Anı Defterinde de düşüncelerini aktardı.

İNGİLTERE'DEN BEYKOZ SPOR KULÜBÜNE ÜYE OLDU !


Beykoz Spor Kulübüne yıl içinde değişik yerlerden üye olanların haberlerini kulüp sosyal medya hesapları vasıtası ile öğrenmekte idik.

GÜMÜŞSUYU ETKİNLİK ALANINDA MEHMET AKİF ERSOY VE İSTİKLAL MARŞININ KABULU PROGRAMI VARDI

 


Beykoz Belediyesi tarafından yeniden düzenlenen ve Beykozluların büyük ilgi gösterdiği Gümüşsuyu Sahilinde bu kez Mehmet Akif Ersoy'u anma etkinliği vardı.

11 Mart 2021 Perşembe

EVDE SICAK YEMEK HİZMETİ BEYKOZ'DA GÖNÜLLERİ ISITIYOR


Beykoz Belediyesi ilçedeki ihtiyaç sahibi aileler için verdiği “Evde Sıcak Yemek Hizmeti”yle yaşlı, hasta, engelli ve kimsesiz vatandaşların hem sofralarını hem de gönüllerini ısıtıyor.

BEYKOZ KULÜPLER BİRLİĞİ BAŞKANI ASIM ÖZDEMİR'DEN BEYKOZ 1908 ANTRENMANINA ZİYARET VAR


Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir Beykoz 1908 A.Ş. Takımının Antrenmanına giderek futbolcu ve teknik kadroya başarı dileklerinde bulundu.

MUAMMER ERCAN , " FARKINDALIĞIN ADRESİ..." BEYKOZ TREKKİNG "


Bir çoğumuzun yabancı olduğu Trekking kelimesi, dilimize İngilizce’den gelmektedir. Track kelimesinin Türkçe okunuşunun, trek olduğunu bilmekteyiz. Bu kelimenin Türkçe açılımına baktığımızda iz, yol takibi olarak bilinmektedir.

10 YIL SONRA BEYKOZ 1908'E GERİ DÖNEN CENK GÜVEN'DEN MESAJ VAR


Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımının bu sezon yani 2020-21 Sezonunda kadrosuna kattığı ilk isim olan Cenk Güven, takımı ile bir kez daha şampiyonluk yaşama niyetinde olduğunu söyledi.

10 Mart 2021 Çarşamba

BEYKOZ 1908 TEK.DİR. ERGUN ORTAKÇI ; BEYKOZ İÇİN HERKES EL, ELE VERMELİ


Beykoz Takımında Futbolculuk kariyeri olup daha sonra görev yaptığı Teknik Direktörlük döneminde şampiyonluk yaşamış tek isim olan Ergun Ortakçı ile yeni sezona ait düşünce ve beklentilerini içeren bir sohbet gerçekleştirdik.

BEYKOZ'UN GENÇ OYUNCULARINI FUTBOL HASRETİ KASIP KAVURUYOR...

 


Türkiye'de futbola olan ilgi ve muhabbet ortada...bunu Beykoz İlçemiz için de söylemek mümkün. 

BEYKOZ 1908'DE FUTBOLCU SEÇME MAÇI YAPILDI


Bölgesel Amatör Ligde mücadele etmeye hazırlanan Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımında antrenmanlar devam ederken, bugün ( Çarşamba ) futbolcu seçme müsabakası vardı.

BEYKOZ AK PARTİ KADIN YÖNETİCİLERİ 8 MART ETKİNLİĞİNDE BULUŞTURDU

 


Geride kalan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Beykoz İlçemizde değişik kurum ve kuruluşların organize ettikleri etkinlikler vardı.

9 Mart 2021 Salı

İMPARATOR ERGUN ORTAKÇI'YA YENİ SEZON İÇİN BAŞARI DİLEKLERİMİZİ İLETTİK

 


Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımında Bölgesel Lig müsabakaları hazırlıkları resmen başlarken, Beykoz Stadındaki Antrenman sonrasında Takım Teknik Direktörü Ergun Ortakçı'ya başarı dileklerimizi ilettik.

BEYKOZ 1908 A.Ş. DE ANTRENMANLAR DEVAM EDİYOR


TFF Bölgesel Amatör Ligde İstanbul'u temsil edecek takımlardan olan Beykoz 1908 A.Ş. Takımında müsabakaların 17 Nisan itibarı ile başlayacağının açıklanması sonrasında antrenmanlar yeniden başlamış idi.

KALECİ MERİÇ BAYRAM BEYKOZ 1908 İLE ANLAŞMAYA VARDI


TFF Bölgesel Amatör Ligde mücadele etmeye hazırlanan Beykoz 1908 A.Ş. Takımı Kaleye bir takviye daha yaptı.

8 Mart 2021 Pazartesi

BEYKOZ 1908'DE SEZONUN İLK ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİ

 


2020-21 Sezonunda TFF Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımında antrenmanlar başladı.