25 Şubat 2023 Cumartesi

GÜMÜŞSUYUSPOR, KARABEKİRSPOR'U 3-1 MAĞLUP ETTİ


İstanbul 1.Amatör Liginin iki temsilcisinin özel maçlarının adresi Beykoz Stadı idi...Beykoz temsilcisi Gümüşsuyuspor, Ümraniye ekibi Karabekirspor'u 3-1 mağlup etti.

ORTAÇEŞMESPOR HAZIRLIKLARINA 10 GOLLÜ BİR MAÇ İLE DEVAM ETTİ


İstanbul Süper Amatör Lig 3.Grubunda ilk iki iddiasının güçlü ekibi olan Ortaçeşmespor'da hazırlık maçları süreci devam etmekte.

BEYKOZ, AŞEVİ’NDEN KUAFÖR’E HATAY’DA YARALARI SARIYOR


Kahramanmaraş merkezli depremin ilk saatlerinden itibaren arama-kurtarma başta olmak üzere 
tüm imkânlarıyla seferber olan Beykoz Belediyesi, “Vakıf Çarşı”, aşevleri, mobil çorba aracı, temizlik ve kuaför hizmetleriyle bölgeye desteğini sürdürüyor.

BEYKOZ 1908 A.Ş. KULÜBÜ TFF CEZA KURULUNA ATEŞ PÜSKÜRDÜ!


Beykoz 1908 A.Ş. Kulübü, Beykoz Stadında oynanan Ayazağa karşılaşması sonrasında tedbirli olarak sevk edildiği Ceza Kurulundan çıkan karara isyan ediyor.

24 Şubat 2023 Cuma

PAŞABAHÇESPOR İÇİN KRİTİK HAFTALAR BAŞLIYOR


İstanbul Süper Amatör Lig 2.Grubunda mücadele eden yılların deneyimi Paşabahçespor için haftalar geçmek bilmeyecek gibi...

ANADOLUHİSARI İDMANYURDUSPOR UZUN ARAYI EN İYİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRME NİYETİNDE


İstanbul Süper Amatör Lig 6.Grubunda Beykoz İlçesini temsil eden Anadoluhisarı İdmanyurduspor hazırlık maçları ve antrenman programını devam ettiriyor...

23 Şubat 2023 Perşembe

ORTAÇEŞMESPOR'DA İDARİ KADRO DURUM DEĞERLENDİRMESİ YAPTI


İstanbul Süper Amatör Lig 3.Grubunun Klasman Grubu için iddialı takımı olan Ortaçeşmespor'da İdari Kadro son gerçekleşen antrenman sonrasın özel bir toplantıda bir araya geldi.

BEYKOZ 1908 A.Ş. - TRANSFER - SÜLEYMAN CAN - ŞANLIURFA SİVEREKSPOR

 

BEYKOZ 1908 A.Ş. - TRANSFER - METEHAN YATKIN - NİŞANTAŞISPOR

 

BEYKOZ 1908 A.Ş. - TRANSFER - İSA TAŞTEMİR - İNKILAPSPOR

 

BEYKOZ 1908 A.Ş. - TRANSFER - OĞUZ DALGIÇ - MALTEPESPOR

 

BEYKOZ 1908 A.Ş. TRANSFER - MUHAMMED YILMAZ ( YÜCESPOR ) 

BEYKOZ 1908 A.Ş. KADROSUNA YAPTIĞI 5 TAKVİYE OYUNCUYU PAYLAŞTI


İstanbul Süper Amatör Lig 5.Grubunda ilk 2 için iddialı takımlar arasında yer alan Beykoz 1908 A.Ş. Kulübü, 2.Transfer döneminde kadrosuna kattığı 5 futbolcuyu kamuoyu ile paylaştı.

22 Şubat 2023 Çarşamba

PAŞABAHÇESPOR, GÜMÜŞSUYUSPOR HAZIRLIK MAÇINDAN GALİP AYRILDI 2-1


Liglere verilen Deprem arasında futbol takımları antrenman ve hazırlık maçları ile diri ve hazır kalma niyetinde...

KAVACIKSPOR'DAN BİR GURUR DAHA MUSTAFA KARAMAN-ALTINORDU FK İLE PROFESYONEL İMZA ATTI


Beykoz İlçesinden yetişen ve profesyonel imza atanlar kervanına Mustafa Karaman'da dahil oldu...başarılı oyuncu kadrosunda bulunduğu Altınordu F.K. Takımı ile düzenlenen törenin ardından profesyonel imza attı.

21 Şubat 2023 Salı

DEPREM BÖLGESİ İÇİN BİR KAMPANYA DAHA BAŞLADI, "ELİMİN EMEĞİ, GÖZÜMÜN NURUNA "

 

BEYKOZ’DAN DEPREMZEDE ÇOCUKLARA RENGÂRENK OYUNCAKLAR


Beykoz’da, Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen çocuklara yaşam sevinci aşılayacak, “Depremzede Arkadaşıma Hediye” (21-28 Şubat) oyuncak kampanyası başladı.

ORTAÇEŞMESPOR'DA BOŞA GEÇECEK ZAMAN YOK!


İstanbul Süper Amatör Lig 3.Grubun ilk iki için en iddialı takımlarından olan Ortaçeşmespor'da verilen deprem arası sonrasında liglerin başlaması beklentisi hakim.

BEYKOZ ÇAVUŞBAŞISPOR'DA AKILLAR ALBAYRAKSPOR MAÇINDA !


İstanbul Süper Amatör Lig 8.Grubunda Beykoz İlçesini temsil eden Beykoz Çavuşbaşıspor, lige verilen deprem arasını en iyi şekilde değerlendirme niyetinde...

BEYKOZ 1908'DE GÖRÜŞMELER TAMAM, YENİ TRANSFERLER PERŞEMBE AÇIKLANACAK

 

İstanbul Süper Amatör Lig 5.Grubunun ilk iki için iddialı takımlarından biri olan Beykoz 1908 A.Ş. takımında transfer görüşmelerinde sona gelindi.

20 Şubat 2023 Pazartesi

BEYKOZLU MİLLİ VOLEYBOLCU MUHAMMED GÖRKEN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI


Beykoz Spor Kulübü bünyesinde başlayan sporculuk kariyerinde birçok üst düzey takımda da forma giyen Antrenörlük, Menajerlik görevlerinde bulunan Milli Voleybolcu Muhammed Görken son yolculuğuna uğurlandı.

BEYKOZ'UN YOKUŞLARINA DİNLENME BANKLARI KONULMAYA BAŞLANDI


Beykoz İlçesi yüksek kesimler ve sahil düzlüğü ile İstanbul'un kıyı ilçelerinden biri olurken hemen her mahallesinin bir yüksek kesimi de bulunmakta...

BEYKOZ SEMT PAZARI ALANINDA YENİ WC HİZMETE GİRDİ ESKİSİ YIKILDI


Her Cumartesi günü semt pazarının kurulduğu Yalıköy sınırlarındaki bölgede uzun yıllar hizmet veren tuvalet yıkılırken, İspark girişindeki yere yapılan yeni tuvalet hizmet vermeye başladı.

PAŞABAHÇE MAHALLESİ BERBERLERİNDEN BİROL KAYA HATAY'A VATANDAŞLARA YARDIM İÇİN GİTTİ

 


Yaşadığımız deprem felaketi sonrasında diğer illerde yaşaya vatandaşlar yardım için tam bir seferberlik haline girmiş iken değişik meslek grupları da kendi alanlarında karınca kararınca katkıda bulunma düşüncesinde olmakta.

19 Şubat 2023 Pazar

BEYKOZ SAHİLİNİ DENİZANALARI İSTİLA ETTİ!


Hafta sonunda Beykoz ile Yalıköy arasındaki sahil yolunu kullananlar  denizin yüzeyindeki denizanalarının çokluğunu görüp bir birinden değişik yorumlamalarda bulundular.

ORTAÇEŞME İLE GÜMÜŞSUYU BEYKOZ STADINDA 8 GOLLÜ BİR MAÇ YAŞADI


İstanbul Süper Amatör Liginin güçlü ekiplerinden olan Ortaçeşmespor, İstanbul 1.Amatör Ligde mücadele eden hemşerisi Gümüşsuyuspor ile Beykoz Stadında bir hazırlık maçı oynadı.

BEYKOZ'DA ÖRNEK BİR DEPREM DAYANIŞMASI KARAN YILDIZ İLE GELDİ


Beykoz Şehit Er Ersin Güner İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Karan, annesinin pişirdiği poğaçaları satarak elde ettiği kazancını deprem bölgesine bağışladı.

BEYKOZ'UN 10 OKULU İÇİN DAYANIKLIK TESTİ OLUMSUZ OLUNCA NAKLEDİLME KARARI VERİLDİ


İstanbul Valiliği'nden yapılan son dakika açıklamasında Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından kent genelindeki kamu kurumlarında depreme dayanıklılık testleri yapıldı.