2 Mart 2019 Cumartesi

MURAT AYDIN MESAJLARINI BU KEZ CUMHURİYET MAHALLESİNDEN VERDİ


AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Cumhuriyet Mahallesinde gençlerle buluştu, “Beykoz, e-spor ve yazılımın üssü haline gelecek” dedi.

KAŞITOĞLU DOĞUP-BÜYÜDÜĞÜ YENİMAHALLE'YE ÇIKARMA YAPTI


Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu, seçim çalışmaları kapsamında doğup-büyüdüğü Yenimahalle'de idi. Mahallesinin bütün sorunlarına vakıf olan Kaşıtoğlu'na ilgi bir hayli büyük idi.

YENİMAHALLELİLERLE BULUŞAN COŞKUN TOSUN, ": BİZİ BEYKOZ’DAN KOVMAK İSTİYORLARSeçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, yoğun geçen günün son çalışmasını Yenimahalle halkı ile yaptı.

COŞKUN TOSUN, ÇENGELDERELİ GENÇLERLE BULUŞTUCumhuriyet Halk Partisi’nin geçtiğimiz yıllarda çok düşük oy aldığı bölgelerden biri olan Çavuşbaşı, Coşkun Tosun’un Beykoz Belediye Başkan Adayı gösterilmesinin hemen ardından hareketlenen yerlerden biri oldu.

COŞKUN TOSUN: YOKSULLAŞTIRARAK KENDİLERİNE MUHTAÇ ETMEK İSTİYORLARÇalışmalarına Kavacık bölgesinde devam eden Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, Beykoz’u dolaşırken karşılaştığı manzaraların yürek burktuğunu ifade etti.

SESA GROUP MUTLU BİR HAFTA SONU DİLER


ÇOKTİN DÖVİZ-ALTIN A.Ş. MUTLU BİR HAFTA SONU DİLER


MAZLUM ÇOKTİN, " BEYKOZ İLÇEMİZ TAKIMLARINA MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİM "


MURAT AYDIN'A RÜZGARLIBAHÇE'YE ÇIKARMA YAPTI !
AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, Rüzgarlıbahçe’de esnafları ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti. Ziyareti esnasında yaşlı bir kadın Aydın’a, “Ben seçimlerde Murat Aydın derim” dedi. 

1 Mart 2019 Cuma

NECDET KAYA'DAN TÜRKÜ ZİYAFETİ VARDI !


Beykoz Belediyesi’nin kültür-sanat etkinlikleri kapsamında
sahne alan, Türk Halk Müziği sanatçısı Necdet Kaya ilçe

YUSUF KAPLAN, 28 TEMMUZ'DAN 15 TEMMUZ'A TÜRKİYE'NİN DARBELERLE İMTİHANINI ANLATTI


Beykoz Belediyesi tarafından kültür-sanat etkinlikleri çerçevesinde ‘28 Şubat’tan 15 Temmuz’a Türkiye’nin Darbelerle İmtihanı’ adlı seminer programı yapıldı.

ÇELİKBİLEK KAMYONCU VE TAKSİCİLERE DE VEDA ETTİBeykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ilçe sakinlerine özveriyle hizmet veren kamyoncu eve taksici esnafını “Teşekkür Yemeği”nde ağırladı.

MURAT AYDIN DERNEK ZİYARETLERİNDE İDİAK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Beykoz’da faaliyet gösteren Ordu Mesudiye Çukuralan ve Mahmudiye Derneklerini ziyaret etti. Vatandaşlarla tokalaşan Aydın, seçimlerde destek sözü istedi.

ULUSAL GÜVENLİK HAYIRLI CUMALAR DİLER


ERCAN ACAR, " CUMAMIZ MÜBAREK OLSUN "


MAZLUM ÇOKTİN, " HAYIRLI CUMALAR BEYKOZ..."


ŞEREF KURTULUŞ, " HAYIRLI CUMALAR DİLERİM "


MUHARREM KAŞITOĞLU, " CUMA GÜNÜMÜZ MÜBAREK OLSUN "


SALİH DURSUN, " CUMANIZ MÜBAREK OLSUN "


MUHARREM KAŞITOĞLU ADIM, ADIM BEYKOZ'U ARŞINLIYOR


Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu, Beykoz Köylerini kendine adeta mesken edindi! Beykoz İlçesinde Mahalle Statüsü ile olarak tanınsalar da

28 Şubat 2019 Perşembe

İSTANBUL'UN TEK SPOR KULÜP BAŞKANI OLARAK BELEDİYE BAŞKANI ADAYI COŞKUN TOSUN İLÇE KULÜPLERİ İLE BULUŞTU.


Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, günün son buluşmasını Beykoz İlçesi Spor Kulüp Temsilcileri ile gerçekleştirdi.

SUAT YILDIZ - TÜM BEYKOZLULARA HAYIRLI GÜNLER DİLERİM -


MUHARREM KAŞITOĞLU ZİYARETLERİ İLE GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR


Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu, seçim çalışmalarına devam ediyor. Özellikle Beykoz'un farklı kesimlerinden vatandaşlar ile bire, bir görüşmeler büyük önem

ADEM OVA, " TÜM BEYKOZLULARA HAYIRLI GÜNLER DİLERİM "


MUHARREM KAŞITOĞLU VEFAT YIL DÖNÜMÜNDE ERBAKAN HOCANIN KABRİNİ ZİYARET ETTİ


Milli Görüş Hareketinin Lideri Merhum Necmettin Erdoğan, vefatının 8.Yıldönümünde Kabri başında rahmeti dua ve Kuran'ı Kerim okumaları ile Yad edildi.

COŞKUN TOSUN BU AKŞAM BEYKOZ SPOR KULÜPLERİ İLE BULUŞACAK


RECAYİ ÇELİK, " TÜM BEYKOZLULARA HAYIRLI GÜNLER DİLERİM "

TÜM BEYKOZLULARA HAYIRLI GÜNLER DİLERİM...


COŞKUN TOSUN, YAĞMUR-ÇAMUR DEMEDEN ÇALIŞIYOR


Yerel seçim hazırlıklarına devam eden Cumhuriyet Halk Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı CoşkunTosun, Beykoz’un Çamlıbahçe ve Yalıköy Mahallerini dolaşarak esnaf ve semt sakinlerinin sıkıntılarınıdinledi, bu sıkıntılara ilişkin çözüm önerilerini paylaştı.

DÜRÜST BAŞKAN, DÜRÜST YÖNETİM ...


MURAT AYDIN, " BEYKOZ BAHÇESİ İSTANBUL'UN EN BÜYÜK PROJESİ OLACAK "Kavacık’ta Doğu Karadenizliler Derneği’nde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, “Zeytinburnu’nda yaptığımız tohum bankasının çok daha büyüğünü biz 7 milyon 700 bin metrekarelik alana kuracağız. İstanbul’un en anlamlı en büyük projelerinden birisi olacak” dedi. 

SABAH İŞE GİDENLERE COŞKUN TOSUN SÜRPRİZİ !Sabah erken saatlerde işine gitmek için Kavacık Merkez Durağı’na gelenler, Cumhuriyet Halk Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’un sürpriz ikramlarıyla karşılaştılar.

BEYKOZ GENÇLİK PLATFORMU, " SİYASET BİZİM İŞİMİZ DEĞİL "


Değerli Beykozlular,
Beykoz Gençlik Platformu olarak hem Beykoz Gençliğine hem de Beykozlulara tarafımıza gelen bazı duyumlar sebebiyle bir açıklamaya yapma gereği duyduk.

MURAT AYDIN, " TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ'NDEN HZ.YÜŞA TEPESİNE TELEFERİK YAPACAĞIZ "AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, ilçe gençlik kolları tarafından düzenlenen etkinlikte gençlerle beraber horon tepti. Aydın, “Türk-Alman Üniversitenin oradan Hz. Yuşa Tepesine bir teleferik yapacağız. Hem biz hem de İstanbullular oraya gelecek” dedi. 

TÜRK EDEBİYATINDA ÖNCÜ KİTAPLAR ŞİİR MÜZESİNDE


Beykoz Belediyesi, kültür-sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Türk Edebiyatında Öncü Kitaplar’’ın ilk söyleşisinde Ahmet Hamdi Tanpınarı’ın "Huzur” adlı romanı tanıtıldı.

RÜZGARLIBAHÇE MAH.MUHTARI SEDAT ALTUN HAYIRLI GÜNLER DİLER


BEYKOZ BELEDİYESPOR İZMİR’DEN MUTLU DÖNDÜ


THF Erkekler Hentbol Türkiye Kupası Çeyrek Final müsabakalarının adreslerinden birisi de İzmir idi. Süper Ligin İzmir Temsilcilerinden olan İzmir Büyükşehir Belediyespor ile İstanbul Ekibi Beykoz Belediyespor arasındaki karşılaşmadan çıkacak skor merak konusu idi.

26 Şubat 2019 Salı

MUHARREM KAŞITOĞLU TV 5 CANLI YAYIN KONUĞU OLACAK


COŞKUN TOSUN BEYKOZLU GİRESUNLULAR DERNEĞİ’NİN MİSAFİRİ OLDU


Yerel seçimler dolayısıyla sokak çalışmalarının yanı sıra yöre derneklerini de ihmal etmeyen
Cumhuriyet Halk Partisi’nin Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, Beykozlu Giresunlular
Derneği’ni ziyaret etti.

OKUL SPOR ŞENLİKLERİNDE SATRANÇ MÜSABAKALARI DA BAŞLADI


2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında Şehit Ömer Halisdemir M.T.A.Lisesinde İlçe Satranç Şenliklerimiz 34 okul, 208 öğrenci ile 4 kategoride başlamıştır.

CHP BEYKOZ'DA TEK YUMRUK OLDU !


Yerel seçimlerin ülkenin en önemli gündemi olmaya devam ettiği şu günlerde Cumhuriyet Halk
Partisi’nin Beykoz örgütü, kelimenin tam anlamıyla hedefe kilitlendi.

MURAT AYDIN BİR BULUŞMA DA PARTİSİNİN MECLİS ÜYESİ ADAYLARI İLE YAPTIAK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, partisinin ilçe belediye meclis üyesi aday adaylarıyla restoranda bir araya geldi. Adaylarla sohbet eden Aydın, onlara başarılar diledi. 

AK PARTİ BAŞKAN ADAYI AYDIN, " DOWN SENDROMLU " ÇOCUKLARA YOĞUN İLGİ GÖSTERDİAK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, Beykoz Halk Eğitim Merkezi’nin programına katılarak kursiyerlerin yaptığı birbirinden değerli eserleri inceledi. Down sendromlu çocuklarla ilgilenmeyi de ihmal etmeyen Aydın, çocukların gönlünü kazandı. 

COŞKUN TOSUN, KANLICA VE ANADOLUHİSARINDA İDİ


Adaylığı açıklandığı günden bu yana durmak bilmeden çalışmalar yapan Cumhuriyet Halk Partisi’nin Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, Beykoz’u karış karış dolaşmaya devam ediyor.

BEYKOZ BLD.SPOR TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL MAÇINA ARTIK HAZIR


Türkiye Hentbol Federasyonu Erkekler Türkiye Kupası Çeyrek Final İlk maçında Yarın ( Çarşamba ) İzmir Büyükşehir Belediyespor Takımı ile karşı, karşıya gelecek olan Beykoz Belediyespor Takımı son hazırlığını müsabakanın oynanacağı Celal Atik Spor Salonunda gerçekleştirdi.

25 Şubat 2019 Pazartesi

MURAT AYDIN, " KAVACIK MAHALLESİ ESNAFINI TEK, TEK ZİYARET ETTİKavacık’ta esnafı ziyaret eden AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, esnafı tek tek ziyaret ederek vatandaşlarla tokalaştı.