31 Temmuz 2021 Cumartesi

ENGELLERİ " AKDEM " DE MÜZİKLE AŞIYORLAR


Beykoz’daki dezavantajlı bireylerin günlük yaşam ve iletişim becerilerini geliştirdikleri Aile, Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi (AKDEM)’de açılan “Engelsiz Müzik Atölyesi” engelli çocuk ve gençleri müzikle hayata bağlıyor.

BEYKOZ'UN ALTIN KIZI BERRANUR ÇİFTÇİ TÜRKİYE ÜMİTLER ŞAMPİYONASINDA 2.OLDU

Taekwondo sporunda bünyesinden çıkan başarılı sporcuları ile adından söz ettirmeye başlayan Beykoz İlçemizden son haber Berranur Çiftçi ile geldi.

KARAÇAM ÇİFTİNİN İLK ÇOCUK HEYECANI BİR BAŞKA !Ak Parti Beykoz İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ve eşi Şeydanur Karaçam, ilk çocuklarını kucaklarına almanın mutluluğunu yaşadı. Genç çift, kız bebeklerine “Mahinur” ismini verdi. 

30 Temmuz 2021 Cuma

ALİ DÜŞMEZ TFF İSTANBUL WEB SİTESİNDE YENİ SEZONA İLİŞKİN AÇIKLAMA PAYLAŞTI


Ali Düşmez'den yeni sezon maçlarına ilişkin açıklamalar geldi...TFF Başkanvekili, TASKK ve İASKF Başkanı Düşmez2in TFF İstanbul Temsilciliği Web Sitesinde çıkan açıklamalarında şu ifadeler yer aldı.al

AK PARTİ BEYKOZ'DAN GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI DAVETİ VARDI


Ak Parti Beykoz Gençlik Kolları, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını Kutladı. AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Tanıtım ve Medyadan sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Yasin Baş, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını Kutladı.

BEYKOZ MİLLET KIRAATHANESİ KAPILARINI AÇTI


Beykoz M
illet Kıraathanesi modern ve nezih ortamıyla kapılarını açtı. 7/24 hizmet veren mekânda ziyaretçiler ücretsiz çay ve çorba ikramıyla ağırlanıyor.