11 Ocak 2019 Cuma

AK PARTİ ADAYI MURAT AYDIN ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Beykoz Belediye Başkan adayı Aydın'dan vatandaşlara ve derneklere ziyaret
AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, Gümüşsuyu Mahallesi’nde esnafları tek tek ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti. Taksi durağına da giren Başkan Aydın'ın bas-konuş sistemiyle taksicilere “hayırlı işler” dilemesi renkli görüntüler oluşturdu. 

TOKATKÖY'DE TAPU SEVİNCİ SÜRÜYOR


Beykoz’da yürütülen 2/B çalışmaları kapsamımda Tokatköy’de yaşayan 217 ilçe sakinine daha tapuları teslim edildi.

SAADET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI KAÇMAZ'DAN KAŞITOĞLU AÇIKLAMASI VAR


Beykoz İlçesinde Siyasi Partiler düzeyinde 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri ile ilgili hummalı bir koşuşturma yaşanmakta. Cumhuriyet Halk Partisi dışından yarışa girecek adayların isimleri belli olmuş durumda.

AK PARTİ ADAYI MURAT AYDIN'DAN, " İMAR SORUNLARI ÇÖZÜLECEK "

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Gümüşsuyu Seçim İrtibat Bürosunda yaptığı konuşmada imar sorunuyla ilgili olarak, “Şu imar ile ilgili sorun çözülsün istiyorsunuz. O sorun büyük ölçüde çözülecek. Yani Cumhurbaşkanı ve hükumetimizin büyük bir desteği olacak. Orada ciddi bir mesafe kat edilecek” diyerek müjde verdi.

AK PARTİ ADAYI MURAT AYDIN, BEYKOZ ÜLKÜ OCAĞI ZİYARETİNDE İDİ

Adalet ve Kalkınma Partisi Beykoz Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, ilçe genelinde ziyaretlere devam etmekte. Aydın bu kapsamda gerçekleştirilen ziyaretlerinin birini de Beykoz Ülkü Ocakları’na yaptı.

10 Ocak 2019 Perşembe

BAŞKAN ÇELİKBİLEK 10 OCAK DÜNYA ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ İÇİN ÖZEL PROGRAMDA İDİ

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Dünya Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile ilçede yayın yapan yerel medya temsilcileri ile özel bir buluşma gerçekleştirdi. İBB Beykoz Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleşen program gayet samimi bir ortama sahne oldu.

MUHARREM KAŞITOĞLU SAADET PARTİSİNDEN BEYKOZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDU

31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde adaylığı belli olan isimlerden birisi de Muharrem Kaşıtoğlu oldu. Adı MHP Belediye Başkan Adaylığı için de geçen Kaşıtoğlu, bu partinin Ak Parti İle Cumhur İttifakı

TOFD BEYKOZ ŞUBESİ MELEKLERİNİ AĞIRLADI

Beykoz İlçesinde en yoğun faaliyette bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarının başında gelen OFD Beykoz Şubesi güzel bir buluşmaya daha şahitlik etti. Konu ile ilgili yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi...

DÜNYA ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN


9 Ocak 2019 Çarşamba

KANLICA'NIN BAŞARILI MUHTARI YENİDEN GÖREVE TALİP

31 Marttaki Yerel seçimleri ile birlikte muhtarlık görevi için de seçimler aynı aynda yapılacak. Beykoz İlçemizdeki mevcut muhtarların birçoğu yeniden adaylıklarını açıklamaya başlamış durumda.

" ASKIDA KIRTASİYE PROJESİ " KAPSAMINDA BİR ZİYARET DAHA VARDI


Bülent Küçük Yönetimindeki Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü başarılı projelere imza atmaya devam ediyor. Bu kapsamda dikkat çekici bir projeyi hayata geçiren müdürlük kamuoyu ile yaptığı paylaşımda şu bilgi aktarımında bulundu.

İHH BEYKOZ GÜZEL BİR PROJEYİ DAHA HAYATA GEÇİRDİ


AK PARTİLİ MECLİS ÜYESİ ENGİN YILDIZ PARTİSİNİN SKM SORUMLUSU OLDU

Yerel Seçimlerde Siyasi Partilerin Ana Kumanda masalarına getirecekleri isimler belli olmaya başladı. Bu kapsamda kararını açıklayan Adalet ve Kalınma Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı tercihini Engin Yıldız olarak yaptı.

ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİMİ KAYITLARI BAŞLADIBeykoz Belediyesi Kariyer Merkezi’nin, ilçe sakinlerinin istihdamına katkı sağlamak amacıyla açtığı “Silahlı- Silahsız Özel Güvenlik Eğitimi” kayıtları başladı.

PROF.DR.TINAZ, " SİZE MOBBİNG YAPAN KİŞİYLE YÜZLEŞİN "


Beykoz Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Pınar Tınaz, mobbinge uğrayan bireylerin hem psikolojik ve fiziksel sağlık hem de ekonomik ve sosyal konum açısından ciddi şekilde zarar gördüklerini söyledi.

8 Ocak 2019 Salı

BEYKOZ BELEDİYE MECLİSİ YILIN İLK TOPLANTISINI YAPTI


Beykoz Belediye Meclisi yeni yılın ilk toplantısı için Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in başkanlığında bir araya geldi. 

BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNDE YENİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARI VAR

Yüksek lisans yapmanın iş gücüne katılmayı kolaylaştırdığı günümüzde Beykoz Üniversitesi lisansüstü eğitimlerine ağırlık veriyor. 

7 Ocak 2019 Pazartesi

700 BEYKOZLU SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ ANISINA BEYAZ ADIMLAR ATTI

Beykozlular Sarıkamış Harekâtı’nın 104. Yılında “Şehitler Anısına Beyaz Adımlar” sloganıyla Kars-Sarıkamış’ta düzenlenen yürüyüş ve etkinliklere katıldı, donarak şehit olan 90 bin askerimizi minnet ve dualarla anıldı.     

AK PARTİ İLÇE BŞK.M.HANEFİ DİLMAÇ SEÇİM HEDEFLERİNİ AÇIKLADI...YÜZDE 56


Adalet ve Kalkınma Partisi Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Cumhur İttifakı olarak katılacakları Beykoz İlçe Seçimlerinde hedeflerinin yüzde 56 olduğunu söyledi.

SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ HİDİV KASRI PARKURUNDA ÖZEL BİR ETKİNLİK İLE ANILDI

Yüreği vatan ve millet sevgisiyle çarpan Mehmetçiklerin üstün bir cesaret ve fedakarlık gösterdiği Sarıkamış Harekatı'nın 104'üncü yıl dönümünde  şehitleri minnet ve şükranla anıyoruz.

AK PARTİ BLD.BŞK.ADAYI MURAT AYDIN YEREL BASIN İLE TANIŞTI

Mart Ayında gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı olan Murat Aydın, Beykoz İlçesinde Yayın Yapmakta olan Yerel Medya Temsilcileri ile bir tanışma toplantısı gerçekleştirdi.

6 Ocak 2019 Pazar

BİLGİ YARIŞMASI 120 ÖĞRENCİNİN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞTİ

Beykoz Belediyesi’nin ilçedeki kültür-sanat kurslarına katılan 3-4-5-6-7 ve 8.sınıf öğrencilerine yönelik düzenlediği ödüllü bilgi yarışması rekabet dolu anlara ev sahipliği yaptı.  

BEYKOZ'UN ASENALARININ KONAK GEZİNTİSİ OLUMLU GEÇTİ ! 5-2

TFF Kadınlar Futbol 3.Liginde Beykoz ilçemizi temsil eden Rüzgarlıbahçespor Bayan Futbol Takımı kar-kış demeden antrenman ve hazırlık maçlarına devam ediyor.

BEYKOZ MASTERLER DEPLASMANDAN MUTLU DÖNDÜ 3-0

Türkiye Masterler-Veteranlar Futbol Ligi Marmara Beyaz Gruba dahil müsabakada Beykoz Masterler SK Takımı deplasmanda Maltepe 1923 Masterler Takımını 3-0 mağlup etti.