28 Ocak 2023 Cumartesi

ORTAÇEŞMESPOR, ZEYTİNBURNUSPOR MAÇI ÖNCESİ ÖZEL İKRAMLARDA BULUNACAK
Yarın ( Pazar ) Beykoz Stadında Saat 15.00'de başlayacak olan İstanbul Süper Amatör Lig 3.Grubuna dahil Ortaçeşmespor-Zeytinburnuspor müsabakasına takip etmeye geleceklere Ortaçeşmespor Kulübünden özel ikramlar sunulacak.

ÇİĞDEMSPOR, UMDUĞUNU BULAMADI! 3-1


İstanbul 1.Amatör Lig 16.Grubunda mücadele eden Beykoz temsilcisi Çiğdemspor, Anadolu Üsküdar Takımını Paşabahçe Stadında konuk etti.

BEYKOZ U18 GENÇLERİ YAĞMUR GİBİ YAĞDI ! 8-0


İstanbul Amatör Ligleri U18 Yaş Kategorisi 37.Grubunun lideri olan Beykoz 1908 A.Ş. Takımı evinde İstanbul Sitespor'u konuk etti.

PAŞABAHÇESPOR , MİMARSİNAN MAÇINDAN TEK PUANLA YETİNMEK ZORUNDA KALDI 2-2


İstanbul Süper Amatör Lig 2.Grubunda düşme hattında bulunan Paşabahçespor, çıkış maçı olarak gördüğü Mimarsinan Sk müsabakasından umduğunu bulamadı 2-2.

PAŞABAHÇESPOR U15 GENÇLERİ, SOĞANLIKSPOR'U 5 GOLLE UĞURLADI


İstanbul Amatör Ligleri U15 Yaş B Kategorisine dahil müsabakalardan birinin adresi de Paşabahçe Stadı idi...

27 Ocak 2023 Cuma

ÇİĞDEMSPOR , ANADOLU ÜSKÜDAR İLE " 6 PUANLIK " MAÇA ÇIKACAK


Futbol müsabakalarında bazı maçlar vardır ki 3 yerine 6 puanlık bir maç olarak nitelendirilir...

BEYKOZ ELMALISPOR BAŞKANI ADEM ÜNAL, " KAZANAN DOSTLUK OLSUN..."


İstanbul 1.Amatör Lig 15.Grubundaki iki Beykoz temsilcisinin Pazar Günü Paşabahçe Stadında yapacakları ikinci yarı rövanş karşılaşması için hazırlıklar tamamlanırken, bir mesaj da Beykoz Elmalıspor Kulüp Başkanı Adem Ünal'dan geldi.

KAVACIKSPOR'DA 2.YARI HAZIRLIKLARI SELİMİYEPOR MAÇI İLE DEVAM EDECEK


TFF Bölgesel Amatör Lig 14.Grubundaki İstanbul temsilcisi olan Kavacıkspor'da 2.Yarı hazırlıkları devam ediyor. Yeşil-Beyazlı ekip bu kapsamda Yarın ( Cumartesi ) İstanbul Süper Amatör Lig 3.Grup takımlarından Selimiyespor ile bir hazırlık maçı yapacak.

KANLICASPOR'DA GÖZLER " MURİÇ UĞUR " 'DA OLACAK


İstanbul 1.Amatör Lig 15.Grubunda yer alan yılların kulübü Kanlıcaspor Pazar Günü Paşabahçe Stadında dost ve kardeş takımlarından Beykoz Elmalıspor'a konuk olacak.

ANADOLUHİSARI İDMANYURDUSPOR, DENİZKÖŞKLER MAÇI İLE " GALİBİYETLERE DEVAM" DEMEK İSTİYOR


İstanbul Süper Amatör Lig 6.Grubundaki Beykoz temsilcisi olan Anadoluhisarı İdmanyurduspor Yarın ( Cumartesi ) evinde Denizköşkler'i konuk edecek.

ORTAÇEŞMESPOR'DA ZEYTİNBURNUSPOR HAZIRLIKLARI TAMAMLANDI


İstanbul Süper Amatör Lig 3.Grubunda ilk iki sıranın güçlü adaylarından olan Beykoz Temsilcisi Ortaçeşmespor, Zeytinburnuspor ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını tamamladı.

25 Ocak 2023 Çarşamba

GÜMÜŞSUYUSPOR, DUDULLU'DAN ELİ BOŞ DÖNDÜ 1-2


İstanbul Amatör Ligleri U18 Yaş Kategorisi 37.Grupta ilk 2 sırada yer alan iki takımın mücadelesinden ev sahibi takım üstün ayrıldı 2-1. Gümüşsuyuspor'da kaydedilen tek golde Mikail Boyraz'ın imzası vardı.

BEYKOZ MUHTARLARI ANKARA'DA TBMM'DE İLÇENİN SORUNLARINI İÇEREN DOSYA SUNDU


Beykoz’da 45 mahalle muhtarını temsilen Ankara’da TBMM’ye giden 9 muhtar, ilçenin sorunları ve çözümlerine yönelik hazırlanan dosyayı AK Parti’ye iletti.

BEYKOZ 1908 A.Ş. U18 GENÇLERİ , 2-2'LİK BERABERLİK SONRASI AVANTAJINI KORUDU


İstanbul Amatör Ligleri U18 Yaş kategorisi 37.Grubunda şampiyonluk hesapları yapan 2 Beykoz temsilcisinin mücadelesinden beraberlik çıktı 2-2.

24 Ocak 2023 Salı

KAVACIKSPOR U18 GENÇLERİ HAFTA İÇİNİ DE BOL GOLLÜ BİR MAÇ İLE GEÇİRDİ...4-1


İstanbul Amatör Liglerinde hafta içi mesaisinde müsabakalara çıkan Beykoz temsilcilerinden birisi de Kavacıkspor idi...

BEYKOZ'UN TALAT ABİSİNDEN " BEYKOZ STADINDAKİ GÖRÜNTÜLERE" BİR MESAJ VAR!


Beykoz Sevdamız adlı Facebook Grubunun Kurucusu olan Paşabahçe'de uzun süre esnaflık yapan Beykoz Sevdalısı Talat Karasakaloğlu, Beykoz Stadının mevcut durumuna ilişkin bir analiz yaptı...Karasakaloğlu, Beykoz Stadında birçok eksik ve problemli alanların bulunduğuna vurgu yaparken paylaşımında şu ifadelere yer verdi...

BEYKOZ 1908 GENÇ TAKIMI ŞAMPİYONLUK İÇİN EN ZORLU VİRAJI AŞMAK İSTİYOR!


İstanbul Amatör Ligleri U18 Yaş Kategorisinde sezonun ikinci yarı karşılaşmaları hafta içi maçları ile başlıyor. 

BEYKOZ 1908 ANTRENÖRÜ ÖZGÜR ATAÇOCUĞU İLE ADETA ŞAHA KALKTI !


İstanbul Süper Amatör Lig 5.Grubunda ilk iki için iddialı takımlar arasında yer alan Beykoz 1908 A.Ş. de Antrenörlüğe Özgür Ataçocuğu'nun gelmesi sonrasındaki süreçte takım adeta şaha kalktı!

35 DAKİKA RAKİBİNİN LİSANSLARI GETİRMESİNİ BEKLEYEN ÇİĞDEMSPOR TEK PUANLA YETİNDİ ...1-1


İstanbul 1.Amatör Lig 16.Grubunda mücadele eden Beykoz Temsilcisi Çiğdemspor, hafta sonunda deplasmanda idi...

23 Ocak 2023 Pazartesi

ÖRNEKKÖYSPOR U15 GENÇLERİ LİDERİ TAKİBE DEVAM EDİYOR 1-0


İstanbul Amatör Ligleri U15 Yaş Kategorisi 31.Grubunda mücadele eden Beykoz temsilcilerinden Örnekköyspor Lider Ataşehir Yoncaspor'u takibe devam ediyor. 

ANADOLUHİSARI İDMANYURDU, ALİBEYKÖY STADINDAN 3 PUAN ÇIKARDI...4-0


İstanbul Süper Amatör Lig 6.Grubunda Beykoz İlçesini temsil eden Anadoluhisarı İdmanyurduspor, umutla gittiği Alibeyköy Stadında oynanan Akşemsettin Parsellerspor maçından 3 puanı 4 golle alıp evine mutlu döndü.

BEYKOZ BELEDİYE BAŞKANI MURAT AYDIN İLÇE YEREL BASIN TEMSİLCİLERİ İLE BULUŞTU


Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın İlçe Yerel Medya temsilcileri ile bir araya gelerek, değişik konularda açıklamalarda bulundu. Başkan Aydın gerek medya temsilcilerinin kendi, gerekse kendilerine iletilen soruları cevaplarken kamuoyunda değişik platformlarda dillendirilen  Giresun'dan Millevekili Adaylığının söz konusu olmadığını , bu düşüncede olsa dahi yaşadığı yer olan İstanbul'dan olunabileceğini, Giresun'daki yerel siyasetçi ve adaylığı söz konusu olabileceklerinin hakkına giremeyeceğini beyan etti.

22 Ocak 2023 Pazar

BEYKOZ 1908 U18 GENÇLERİ LİDERLİĞİNİ 3 GOLLE TAÇLANDIRDI


İstanbul U18 Ligi 37. Grup lideri Beykoz 1908 takipçisi Galatasaray Taçspor ile Alemdağ Stadına kozlarını paylaştılar.

SOĞUKSUSPOR U15 GENÇLERİ GALİBİYETLE TANIŞTI 3-1


İstanbul Amatör Ligleri U15 Yaş B Kategorisi 27.Grubunda mücadele eden Soğuksuspor, Beykoz Stadında oynanan karşılaşmada Onayspor'u 3-1 mağlup ederek 3 puan siftahını da yapmış oldu.

GÜMÜŞSUYUSPOR U18 GENÇLERİ, " NAMAĞLUP TAKİPTEYİZ " DEDİ 3-0


İstanbul Amatör Ligleri U18 Yaş Kategorisi 35.Grubunda şampiyonluk hesapları yapan Gümüşsuyuspor hafta sonunda deplasmanda idi.