19 Eylül 2020 Cumartesi

BAŞIMIZ SAĞOLSUN BEYKOZ MİLLİ GURURUMUZ BAHATTİN YÜCEL VEFAT ETTİ


Ve Beykoz İlçesi spor camiasından bir değer daha hayata veda etti...uzun yıllar Paşabahçe'de Eski Arı Sineması içinde spor salonu işleten Beykoz Fıtness Kulübü Başkanı da olan Bahattin Yücel hayata gözlerini yumdu.

YARKİM, ALMANYA MASTERLER'E VİZE VERMEDİ !!! 3-2


Kelle İbrahim Veteranlar-Masterler Futbol Turnuvasında 3.Hafta maçlarının Cumartesi Ayağındaki son maçta Yarkim Masterler ile Almanya Masterler Takımları karşı karşıya geldi. 

BEYKOZ MASTERLER, ARK BOYUNU 3-1 İLE GEÇTİ

 


Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında Cumartesi günün ikinci maçında Beykoz Masterler ile Ark Boyu Takımları karşı karşıya geldi. 

ESENLER YAVUZ SELİM MASTERLER-KOZYATAĞI MASTERLER BERABERLİĞİ BOZAMADI 2-2


Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında 3.Haftanın açılış maçında iki iddialı takım olan Esenler Yavuz Selim Masterler ile Kozyatağı Masterler Takımları karşı karşıya geldiler. 

ORTAÇEŞMESPOR-19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJI

 


ASIM ÖZDEMİR-BEYKOZ KULÜPLER BİRLİĞİ - 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJI

 


ERHA BEYKOZ TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLER...

 


TALİP ERCAN, " BEYKOZ KULÜP BİNASI HAKKINDA...."


Bu konuyu kaç kere yazdığımı, kaç kez kamuoyu oluşturduğumu son 10 yıllık süreçte beni takip edenler fazlası ile şahitlik etmiştir. Ne yazık ki bu süre zarfında Kulüp Binasının aslına rücu ettiğini göremedik.

BEYKOZ SPOR KULÜBÜ YÖNETİMİ OLAĞANÜSTÜ TOPLANTIYA ÇAĞRILDI


Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın Sosyal Medya Hesabından yaptığı Beykoz Kulüp Binası Kütüphane olacak paylaşımı sonrasında, Beykoz İlçesinde oldukça hareketli anlar yaşanmaya başlandı. 

RÜZGARLIBAHÇE MUHTARI SEDAT ALTIN'DAN İBB'YE TEŞEKKÜR VAR

 


Rüzgarlıbahçe Mahallesinde ilgililerden istenilen, talep edilen bir çalışma daha gerçekleşmiş durumda. Bu kapsamda Ferit İnal Caddesinde bulunan üst geçitte

ANADOLUHİSARI İDMANYURDUSPOR TESİS İÇİN VERİLEN SÖZLERİN TUTULMASINI İSTİYOR


Anadoluhisarı İdman Yurdu Spor Kulübü geçtiğimiz seçimlerde vaat edilen tesisleri için hem mevcut yönetimi, hem İBB yöneticilerini hem de Cumhuriyet Halk Partisi ilçe yöneticilerini sözlerini tutmaları ve işin takipçileri olmaları için bir basın açıklaması yayımladı.

BEYKOZ'DA 11 BRANŞTA SPOR EĞİTİMLERİ BAŞLADI

 


Beykoz Belediyesi’nin sporla iç içe ve sağlıklı nesiller yetiştirmek, ilçe genelinde sağlıklı yaşamı teşvik etmek için 11 branşta düzenlediği spor eğitimleri başladı.   

BEYKOZKART'A BİR AYDA REKOR BAŞVURU OLDUBeykoz Belediyesi tarafından ilçe sakinlerine sosyal, kültürel, sportif alanlarda prestij ve avantaj sağlayan “BeykozKart”a bir ayda 12 bin 734 kişi  başvurdu.   

BEYKOZ'DA DEV TARIM ATAĞI...


İstanbul’un doğal meyve ve sebze bahçesi Beykoz çiftçiye yönelik doğru politikalarla tarımda atağa geçti. Çiftçilerin alım garantili “Adil Sözleşmeli Tarım Projesi”yle desteklendiği ilçede verim arttı, Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS)’ye kayıtlı çiftçi sayısında yüzde 300 rekor artış yaşandı.

MUAMMER ERCAN, " BU CAMİA BİRLİK BERABERLİĞİ SAĞLAMAZSA OLACAĞI DA BUDUR..."


Rahmetli Yücel Çelikbilek Başkan zamanında bu konu çözülmeli idi...konu ötelendikçe ötelendi, yıllarca savsaklandı....sonrasında Beykoz İlçesini ve bu ilçe sakinlerini ve değerlerini yeni yeni tanımaya başlayan Murat Aydın Başkana kaldı bu iş...en azından bu süre içinde ciddi bir altyapı oluşturulup işin önceliği, kamuoyu desteği sağlanabilirdi.

MURAT ARDA - 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJI YAYINLADI

 


17 Eylül 2020 Perşembe

YÜZ YÜZE EĞİTİM ÖNCESİNDE ÇOCUKLARI MASKE TAKMAYA TEŞVİK ETMENİN YOLLARI


Milli Eğitim Bakanlığı 21 Eylül Pazartesi günü okullarda yüz yüze eğitimin kademeli olarak başlayacağını duyurdu. Çocukların bir arada bulunacağı yüz yüze eğitim sürecinde uyulması gereken

ALİBAHADIR MESİRE ALANINDAKİ " KEMANKEŞ RESTORAN " HİZMETE GİRDİ


Beykoz Belediyesi tarafından yeşil doğanın içinde nezih bir sosyal tesis olarak hazırlanan “Kemankeş Restoran” huzurlu ortamı ve seçkin lezzetleriyle kapılarını açtı.

BEYKOZ'DA KORONAVİRÜS TEDBİR VE HİZMETLERİ ARTTIRILDI


İstanbul’da koronavirüs salgınına karşı uzmanlardan art arda uyarılar gelirken Beykoz’da başta ilaçlama olmak üzere koronavirüsle mücadeleye yönelik tedbir ve hizmetler artırıldı. Yüz yüze eğitim öncesinde okulların ilaçlandığı ilçede, karantina sürecindeki hastalara evde yemek hizmeti de veriliyor.
 

VE PAŞABAHÇE 80'LER MASTERLER TAKIMI DA TOPBAŞI YAPTI

 


Türkiye Masterler-Veteranlar Futbol Liglerindeki Beykoz temsilcilerinden olan Paşabahçe Masterler 80 Takımı 2020-21 Sezonu için çalışmalara başlayan takımlarımız kervanındaki yerini aldı.

16 Eylül 2020 Çarşamba

ORTAÇEŞMESPOR - REMZİ SİPAHİOĞLU TAZİYE - BAŞ SAĞLIĞI MESAJI

 


Beykoz Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyelerinden Atilla Sipahioğlu'nun Babası Remzi Sipahioğlu'nun vefat haberini almış üzüntü ile almış bulunmaktayız.

BEYKOZLU KADINLAR SABAH SPORU ETKİNLİKLERİNDE BULUŞMAYA BAŞLADI


Beykoz İlçesinde 11 ayrı spor dalında eğitimler veren aktivitelere imza atan Beykoz Belediyesi, Pandemi sürecinde değişik spor salonlarında spor yapma fırsatına ara veren kadınları yeniden spor ile buluşturmaya başladı.

TALİP ERCAN-ERHA BEYKOZ-REMZİ SİPAHİOĞLU TAZİYE VE BAŞ SAĞLIĞI MESAJI

 


Beykoz Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyelerinden Atilla Sipahioğlu'nun Babası Remzi Sipahioğlu'nun vefat haberini almış üzüntü ile almış bulunmaktayım.

PAŞABAHÇESPOR- COŞKUN OKUR- TAZİYE VE BAŞSAĞLIĞI MESAJI

 


Beykoz Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyelerinden Atilla Sipahioğlu'nun Babası Remzi Sipahioğlu'nun vefat haberini almış üzüntü ile almış bulunmaktayım. 

MURAT ARDA - TAZİYE - BAŞSAĞLIĞI MESAJI


Beykoz Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyelerinden Atilla Sipahioğlu'nun Babası Remzi Sipahioğlu'nun vefat haberini almış üzüntü ile almış bulunmaktayım. 

BEYKOZ SPOR KULÜBÜ, REMZİ SİPAHİOĞLU TAZİYE MESAJI YAYINLADI


Kulübümüzün yönetim kurulu üyesi Atilla Sipahioğlu , ilçemiz değerlerinden Cezayir Sipahioğlu ve Engin Sipahioğlu'nun değerli babaları Remzi Sipahioğlu vefat etmiştir.

14 Eylül 2020 Pazartesi

OKTAY GÖKDEMİR'DE BEYKOZ 1908 İÇİN VARIM DEDİ...

 

Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımında transfer döneminde ikinci güzel haber eski futbolcularımızdan Oktay ( Umutcan ) Gökdemir ile geldi. Sarı-Siyahlı forma altında altyapı takımlarında şampiyonluklar yaşayan, A Takıma yükselen yetenekli isim Başkan Zeki Aksu ile yaptığı görüşmeden mutlu ayrıldı.

BEYKOZ 1908'DE TRANSFER HAREKATI BAŞLADI...ESKİ KAPTANIMIZ CENK GÜVEN YUVAYA DÖNÜŞ YAPTI

 


Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı 2020-21 Sezonunda mücadeleye çıkacağı Bölgesel Amatör Lig için transfer harekatını başlattı. 

13 Eylül 2020 Pazar

GÜMÜŞSUYUSPOR " AYAK TENİSİ " TURNUVASI BÜYÜK BİR HEYECAN İLE BAŞLADI

 


Gümüşsuyu Spor Kulübünün Aytaç Makine-Hayrullah Aytaç Sponsorluğunda gerçekleştirdiği ve Beykoz İlçesinde bir ilk olma özelliğine sahip " Ayak Tenisi " Turnuvasında büyük bir heyecan vardı. 

KOZYATAĞI MASTERLER, ARK BOYU MASTERLERI 6-3 İLE GEÇTİ

 


Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında 2.Haftanın son maçında Kozyatağı Masterler ile Ark Boyu Karşı karşıya geldi.

ANADOLUHİSARI 3-0 GERİDEN MAÇI ÇEVİRİP BEYKOZ MASTERLERI ŞOKA UĞRATTI 6-3


Kelle İbrahim Veteranlar-Masterler Futbol Turnuvasında hafta sonunun en ilginç maçlarından birisi Beykoz Masterler ile Anadoluhisarı Masterler Takımları arasında oynandı. 

KAYNACA KÖYÜ-BEYKOZ ŞÖHRETLERİNİ TOPA TUTTU ! ...10-1


Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Fubol Turnuvasında 2.Haftanın ikinci gün maçlarının ilki Beykoz Şöhretler Takımı ile Kaynarca Köyü arasında gerçekleşti. 

İSTANBUL MESUDİYESPOR'DA TEKNİK SORUMLU ERDAL YILDIRIM OLDU

 


İstanbul Süper Amatör Liginin Beykoz Temsilcilerinden olan İstanbul Mesudiyespor'da 2020-21 Sezonu için Erdal Yıldırım ile anlaşmaya varıldı. 

MURAT ARDA - MUTLU BİR PAZAR DİLERİM...


 

ASIM ÖZDEMİR, " AYAK TENİSİ TURNUVASINA " KATILAN ÜM TAKIMLARA BAŞARILAR DİLERİZ


 

MURAT ARDA , " AYAK TENİSİ TURNUVASINA " KATILAN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLERİMALİ DÜŞMEZ, " AMATÖR LİGLERLE İLGİLİ KARARI ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA AÇIKLAYACAĞIZ "

 


DUYURU-BİLGİLENDİRME

Bugün toplanan TFF Amatör İşler Kurulu 2020-2021 Sezonu amatör ligler ile ilgili yaptığı toplantı sonunda