6 Kasım 2021 Cumartesi

BEYKOZ 1908 A.Ş. MALTEPESPOR MAÇI ÖNCESİNDE KAMPA GİRDİ


TFF Bölgesel Amatör Ligde sezonun ikinci maçını Yarın ( Pazar ) Maltepespor ile deplasmanda yapacak olan Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımı kampa girdi.

ÖRNEKKÖYSPOR BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ RECAYİ ÇELİK'İ KONUK ETTİ


Son haftalarda sahası ile ilgili sıkıntılı günler geçiren Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüplerinden Örnekköyspor'da özel bir etkinlik vardı!

RAKİBİ MAÇA ÇIKAMAYAN BEYKOZ 1908 GENÇLERİ HÜKMEN GALİP 3-0

 

İstanbul Amatör Liglerinde U16 Yaş Grubu müsabakaları bu hafta sonu itibarı ile başlarken Beykoz 1908 A.Ş. U16 Yaş Takımı haftayı maç yapmadan 3 puan ile kapattı!

BEYKOZ ÇAVUŞBAŞISPOR, BEYOĞLU'NDAN 4 GOLLE DÖNDÜ


Beykoz İlçesini İstanbul Süper Amatör Lig 6.Grubunda temsil eden Beykoz Çavuşbaşıspor sezonun ilk galibiyetini deplasmandan çıkardı...

4 KIRMIZI KART ÇIKAN MAÇTA ÇUBUKLU EVİNDE DİKİLİTAŞ'A MAĞLUP 0-1


İstanbul Süper Amatör Lig 5.Grubunda Beykoz Stadında oynanan maçta Dikilitaşspor, deplasmanda Çubukluspor'u tek golle mağlup etti.

SOĞUKSUSPOR'UN TRAKYA HAVASI İLE SAFASINI SÜRDÜ! 4-1


İstanbul Süper Amatör Lig 2.grup 2.hafta mücadelesinde Beykoz İlçe temsilcisi Soğuksuspor Paşabahçe Stadı'nda Batı Trakya Türkleri SK'yı ağırladı.

5 Kasım 2021 Cuma

BEYKOZ SAHİLİ İNCİRKÖY'E UZANIYOR


Beykoz merkez sahili başlatılan çalışmalarla İncirköy’e uzanıyor, ilçe sakinleri yeni yürüyüş, gezinti, dinlenme ve spor alanlarına kavuşuyor.

BEYKOZ ÇÖZÜM MERKEZİ " İSTİŞARE EKİBİ " İLE EVLERE KONUK OLMAYA BAŞLADI


Beykoz Belediyesi, ilçe sakinlerinin mutluluğunu artırmak ve 
ilçeye daha iyi hizmet vermek üzere “Çözüm Merkezi” bünyesinde kurduğu mobil “İstişare Ekibi”yle vatandaşların evlerine misafir oluyor. 
 

BEYKOZ KANUNİ SPOR ORMANI YENİ BİR KİMLİK İLE AÇILACAK

 
Beykoz’daki Kanuni Kent Ormanı kapsamlı bir çalışmayla  “Beykoz Belediyesi Kanuni Spor Ormanı” olarak düzenleniyor. İstanbulluların spor için buluşacağı, nitelikli bisiklet yolları   ve sahalarla donatılacak alan uluslararası yarışlara ev sahipliği yapacak.

TARİHİ HAFIZ MEHMET EFENDİ TEKKESİ KAPILARINI AÇTI


Beykoz’da aslına uygun restore edilerek ilçenin kültür sanat hayatına kazandırılan Tarihi Hafız Mehmet Efendi Tekkesi, alanında usta isimler tarafından verilen geleneksel el sanatları ve musiki eğitimleriyle kapılarını açtı.    

KANLICASPOR, DEPLASMAN GALİBİYETİ İLE BAŞLAMAK İSTİYOR


İstanbul Süper Amatör Lig 3.Grup takımlarından Kanlıcaspor, 2021-22 Sezonundaki ilk karşılaşması için Kestanelik deplasmanına gidecek.

ÇUBUKLUSPOR, DİKİLİTAŞSPOR MAÇINA KİLİTLENDİ!


İstanbul Süper Amatör Lig 4.Grubunda Beykoz İlçesini temsil eden Çubukluspor'da sezonun ilk iç saha maçı için hazırlıklar tamamlanmış durumda.

SOĞUKSUSPOR İÇ SAHA SİFTAHINI GALİBİYETLE YAPMAK İSTİYOR


Beykoz İlçesinin İstanbul Süper Amatör Ligdeki temsilcilerinden olan Soğuksuspor, 2021-22 Sezonundaki ilk iç saha karşılaşması için hazır!

SALİH ŞENER HOCADAN ÖRNEK OLACAK DAVRANIŞ ...GÖREVİNE KELLE İBRAHİM'İN KABİR ZİYARETİ İLE BAŞLADI


TFF Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımında Teknik Ekibe yapılan takviye ile göreve başlayan Salih Şener'den alkışlanacak bir başlangıç geldi.

BEYKOZ KULÜPLER BİRLİĞİNDEN DOST BEYKOZ'A ZİYARET VAR


Dost Beykoz’un Kavacık’taki Haber Merkezinde gerçekleşen ziyarette, BİSK Heyetini, İmtiyaz Sahibi Kader Gür karşıladı.

KAVACIKSPOR'DA BAŞKAN YARDIMCICI ULAŞ ATBAŞI'NDAN ANTRENMAN SONRASI BAKLAVA SÜRPRİZİ VARDI

 

Beykoz İlçesini TFF Bölgesel Amatör Ligde temsil eden Kavacıkspor'da gerçekleşen son antrenman sonrasında sürpriz yaşandı.

İLKER GÜNER BEYKOZ RİZELİLER DERNEĞİ İÇİN ADAYLIĞINI AÇIKLADI


Beykoz İlçesinde geniş bir kesimi oluşturan Rizelilerin Dernek seçimleri için haraketli günler yaşanıyor. 

4 Kasım 2021 Perşembe

KAVACIKSPOR EVİNDEKİ İLK BAL MAÇINA HAZIRLANIYOR


TFF Bölgesel Amatör Lig 6.Bölge 3.Grup Takımlarından Kavacıkspor, hafta sonunda oynayacağı Beykoz İdmanyurdu FK maçı hazırlıklarına devam etti.

BEYKOZ 1908 A.Ş. TFF RİVA TESİSLERİNDE ANTRENMAN YAPTI

 

TFF Bölgesel Amatör Lig 7.Bölge 1.Grup takımlarından Beykoz 1908 A.Ş., hafta sonunda deplasmanda oynayacağı Maltepespor maçı hazırlıklarına devam etti.

TELLİ HÜSEYİN ( HÜSEYİN YAZICI ) ANTRENÖRLÜK KURSU SONA ERDİ


Beykoz İlçesi Ahde Vefa duygusunun fazlası ile hakim olduğu Hüseyin Yazıcı ( Telli Hüseyin ) Grassroots C Antrenör Eğitim Kursuna ev sahipliği yaptı.

3 Kasım 2021 Çarşamba

BEYKOZ'UN ANTRENÖRLERİNDEN SALİH ŞENER BEYKOZ 1908 İLE ANLAŞTI


Beykoz 1908 A.Ş. Takımında Kulüp Sosyal Medya Hesabından yapılan paylaşım güne damgası vururken, Beykoz İlçesi Antrenörlerinden Salih Şener'in Başkan Zeki Aksu ile el sıkıştığı fotoğraf karesi beraberinde farklı yorumları da getirmedi değil.

GÜMÜŞSUYUSPOR'DA İLK HAFTA MAÇI HEYECANI YAŞANIYOR


İstanbul Süper amatör Lig 7.Grubunda Beykoz İlçesini temsil edecek olan Gümüşsuyuspor'da sezonun ilk maçı olan Çamlıcaspor müsabakasının hazırlıklar devam ediyor.

ORTAÇEŞMESPOR'DA KAPTAN CEMİL KORKMAZ'IN SAKATLANMASI MORALLERİ BOZDU !


İstanbul Süper Amatör Ligde sezona galibiyetle başlayan tek Beykoz Temsilcisi olan Ortaçeşmespor'da bir yandan sevinçli bir yandan da hüzünlü anlar yaşanmakta...

ÖRNEKKÖYSPOR FUTBOL AKADEMİSİ KAYITLARI DEVAM EDİYOR

 

2 Kasım 2021 Salı

BEYKOZ'DAN 4 İSMİN OLDUĞU HENTBOL MİLLİ TAKIMI YARIN İLK MAÇINI KOSOVA İLE YAPACAK


Hentbol'da 2021 Yılının Milli Maç Takvimine yeni bir başlangıç var...2023 Dünya Hentbol Şampiyonası yolunda ilk sınavlar Avrupa Ön Eleme Turları ile başlıyor...

FATİH SAĞLAM OKÇULUK, SALİM ÖZTÜRK HENTBOL FEDERASYONU YÖNETİM KURULLARINA GİRDİLER


Çeşitli Spor dallarında Federasyonlarda seçimler yapılmaya devam ederken Beykoz İlçesinden iki isim iki ayrı Federasyonda Yönetim Kurulu Üyeliklerine seçildiler.

MECLİS ÜYESİ CEMAL SATALOĞLU BAŞKAN MURAT AYDIN'A 2.KEZ BUZ BEYKOZ'U SORDU !


Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’a Buz Beykoz takımını soran CHP'li Beykoz Belediye Meclisi Üyesi Cemal Sataloğlu, kendisine Beykoz Belediyesi’nin Buz Beykoz takımına her hangi bir kaynak aktarımında bulunulmadığı cevabı verildiğini fakat Belediye Başkanı Murat Aydın’ın bir başka konuşmasında Buz Beykoz takımına destek verdiklerini açıkladığını dile getirdi.

31 Ekim 2021 Pazar

SOĞUKSUSPOR,ŞAFAKSPOR DEPLASMANINDAN TEK PUAN İLE DÖNDÜ 2-2


İstanbul Süper Amatör Lig 2.Grubunda Beykoz ilçesini temsil eden Soğuksuspor, Eyüp Belediyesi Bahariye Stadında Şafakspor'un konuğu oldu.

ÇUBUKLU SEZONA TEK PUANLA MERHABA DEDİ


İstanbul Süper Amatör Lig 4.grup ilk hafta mücadelesinde Şirintepespor ile Çubukluspor Kağıthane Belediyesi Yahya Kemal Spor Kompleksi'nde karşı karşıya geldi.

KELLE İBRAHİM TURNUVASINDA DİNGİLSPOR ŞAMPİYON OLDU

 

Ve 2021 Yılının Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvası Şampiyonu Dingilspor oldu. 

KAVACIKSPOR BAL LİGİNDE İLK SİFTAHINI YAPARKEN, MAĞLUP OLMANIN HÜZNÜNÜ YAŞADI 0-1


Beykoz İlçesini TFF Bölgesel Amatör Lig 6.Bölge 3.Grubunda temsil eden Kavacıkspor sezonun ilk maçını için Beylerbeyi Stadında idi.

BEYKOZ1908-SİLİVRİ MAĞLUBİYETİYLE BAŞLADI 0-1


TFF Bölgesel Amatör Lig 7.Bölge 1.Grubunda sezonun ilk maçında Beykoz Stadında, Beykoz 1908 A.Ş. ile Silivrispor Takımları karşı karşıya geldiler.

BEYKOZ 1908, SİLİVRİSPOR MAÇI ÖNCESİNDE KAVACIK RADİSSON OTEL'DE KAMPA GİRDİ

 

2021-22 Sezonunda TFF Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Beykoz 1908 A.Ş.Futbol Takımı sezonun ilk karşılaşması olan Silivrispor maçı öncesinde kampa girdi.