16 Mart 2019 Cumartesi

GELİŞİM İÇİN DEĞİŞİM GEREK..


MURAT AYDIN, " BEYKOZ'A HİZMET BORCUMUZ VAR "


AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Trakyalı hemşehrilerle düzenlenen programda yaptığı konuşmada, “Beykoz halkından destek almanız halinde buradaki vatandaşların mutluluğu için çalışmayı kendimize borç bileceğiz” dedi. 

ELMALI VE ÖRNEKKÖY HALKINDA COŞKUN TOSUN HEYECANIHer gittiği yerde Beykoz’un köylerine verdikleri değeri anlatan Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, güne yine Beykoz’un köylüleri ile başladı.

MURAT AYDIN HAYVAN BARINAĞI VE SERALARI ZİYARET ETTİ


AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, Poloneköy’de kurulan seralarda incelemelerde bulundu. Mahmutşevketpaşa’daki derme çatma hayvan barınaklarını ziyaret ederek hayvanları seven Aydın, köye büyük bir hayvan barınağı kurulacağı müjdesini verdi. 

CHP ADAYI COŞKUN TOSUN BU GECE ÇAY TV CANLI YAYININDA OLACAK


BEYKOZ ÜNİVERSİTESİNDEN YAŞLILAR HAFTASINDA ÖZEL BİR EĞİTİM ÇALIŞMASI VARBeykoz Üniversitesi, 18 – 24 Mart Yaşlılar Haftası kapsamında en kıymetli hazinelerimiz yaşlılarımızın bakımı için önemli bir eğitim başlatıyor. ‘Yaşlılarda Kronik Böbrek Yetmezliği ve Diyaliz Sertifika Programı’ katılımcıları, alacakları

MUHARREM KAŞITOĞLU, KADIN VE AİLE PROJELERİNİ AÇIKLADI


Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu, 31 Mart Seçimleri öncesinde Kadın ve Aile Projelerini kamuoyu ile paylaştı.

CUMHUR İTTİFAKI MHP KANADI EV ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR


Cumhur İttifakı kapsamında Beykoz ilçesinde de güzel bir birliktelik sağlayan Adalet ve Kalkınma Partisi ile Milliyetçi Hareket Partisi, bazı programlarda yan yana  bazı programlarda ise kendi partileri düzeyinde etkinliklerde bulunmaya devam ediyor.

TAKSİCİ ESNAFINA COŞKUN TOSUN SÜRPRİZİ

Çalışmalarına ara vermeksizin devam eden Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkanı Coşkun Tosun, çok erken saatlerde başlayan mesaisine rağmen gece de Beykoz’un taksi emekçileriyle bir araya geldi.

MUHARREM KAŞITOĞLU - YENİ ZELANDA SALDIRISINI LANETLİYOR, ŞEHİTLERİMİZE RAHMET DİLİYORUM


MURAT AYDIN - YENİ ZELANDA SALDIRISINI LANETLİYOR, ŞEHİTLERİMİZE RAHMET DİLİYORUM


SALİH DURSUN - YENİ ZELANDA SALDIRISINI LANETLİYOR, ŞEHİTLERİMİZE RAHMET DİLİYORUM


MURAT ARDA - YENİ ZELANDA SALDIRISINI KINIYORUM, LANETLİYORUM


MAZLUM ÇOKTİN - YENİ ZELANDA SALDIRISINI LANETLİYORUM


YENİ ZELANDA SALDIRISINI LANETLİYOR, ŞEHİTLERİMİZE RAHMET DİLİYORUZ


15 Mart 2019 Cuma

BİR ŞAMPİYONLUK SEVİNCİ DE BEYKOZ 1908 U19 İLE YAŞAYACAĞIZ


COŞKUN TOSUN'UN 16 MART CUMARTESİ PROGRAMI BELLİ OLDU


MURAT AYDIN GÖKSU'DA VATANDAŞA NİYE SARILDI?


Göksu’da bir kafeteryaya giden AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, vatandaşlarla sohbet etti. Sohbet esnasında oy isteyen Aydın, “veririm” sözü aldığı vatandaşa sımsıkı sarıldı.

BEYKOZ YENİ BİR OKULA DAHA KAVUŞTU


Beykoz Belediyesi’nin “Yeni okullar, yeni hedefler, yeni gelecek,“ anlayışıyla
ilçeye kazandırdığı Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler
Proje Okulu’nun açılışı yapıldı.

VATANDAŞ SORDU MURAT AYDIN CEVAPLADI, " TAYYİP ERDOĞAN'IN PARTİSİNDENİM "


İncirköy’de esnafları tek tek ziyaret eden AK Parti Beykoz Belediye Başkan adayı Murat Aydın, vatandaşlara mikrofon uzatıp sorunlarını dinledi. Ziyaretlerde Aydın, yaşlı bir adamın “Hangi partiye bağlısın?” sorusuna, “Tayyip Erdoğan’ın partisindenim, AK Parti” diye yanıt verdi. 

ÇELİKBİLEK'DEN VEDA MESAJI VAR


ALİBAHADIR MESİRE ALANI VE OKÇULAR VAKFI TESİSİ TÖRENLE AÇILDI

Beykoz Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilerek Okçular Vakfına verilen “Okçular Vakfı Riva Tesisi ve Alibahadır Mesire Alanı” düzenlenen törende kurdele kesilerek açıldı.

ŞEFİK YAVUZYILMAZ'DAN CUMA NAMAZI SONRASI LOKMA DAĞITIMI VARDI


Cumhuriyet Halk Partisinden Beykoz Belediye Meclisi Üyelik Adaylığı olan İncirköy Mahallesi Muhtarı Şefik Yavuzyılmaz, Cuma Namazı sonrasında Gümüşsuyu Merkez Cami Cemaatine Lokma Tatlısı ikramında bulundu.

LİSELERARASI BASKETBOLDA CELAL ARAS ANADOLU LİSESİ ŞAMPİYON OLDU


Beykoz İlçesinde Okullararası Spor Müsabakalarında Basketbol Kategorisinde son maçların ardından şampiyonlar ve dereceye giren takımlar belli oldu.

ERCAN ACAR - HAYIRLI CUMALAR DİLERİM


ULUSAL GÜVENLİK HAYIRLI CUMALAR DİLER


MAZLUM ÇOKTİN - HAYIRLI CUMALAR DİLERİM


COŞKUN TOSUN, TIP BAYRAMINDA ÖZEL ZİYARETTE İDİ


Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, sağlık çalışanlarının en
önemli günü olan 14 Mart Tıp Bayramı’nda Beykoz Devlet Hastanesi emekçilerine bir

COŞKUN TOSUN, " KÖYLERİ AYAĞA KALDIRACAĞIM "Geçtiğimiz gün Polenezköy, Cumhuriyetköy ve İshaklı Köyü’nü dolaşarak projelerini anlatan Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkanı Coşkun Tosun, bu kez de Anadolu Kavağı,

MUHARREM KAŞITOĞLU 15 MART CUMA PROGRAMI


MUHARREM KAŞITOĞLU - HAYIRLI CUMALAR DİLERİM


SUAT YILDIZ - CUMANIZ MÜBAREK OLSUN


MURAT AYDIN - HAYIRLI CUMALAR DİLERİM


SALİH DURSUN - HAYIRLI CUMALAR DİLERİM


MURAT ARDA HAYIRLI CUMALAR DİLERİM


COŞKUN TOSUN - HAYIRLI CUMALAR DİLERİM


14 Mart 2019 Perşembe

BEYKOZ'DA 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİNE ÖZEL VE ANLAMLI BİR TURNUVA OLACAK


KAVACIKSPOR, ARNAVUTKÖY BELEDİYESPOR HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI


İstanbul Süper Amatör Lig Klasman B Grubu Takımlarından olan Kavacıkspor'da Pazar günü oynanacak olan Arnavutköy Belediyespor müsabakasının hazırlıkları yapılan son antrenman ile sona erdi.

BEYKOZ'UN DEĞERLİ BİR ÖĞRETMENİ HAYATA VEDA ETTİ

Beykoz İlçesindeki Spor faaliyetlerinde birçok kez özverili çalışmalarına şahit olduğumuz değerli bir Öğretmenimizi Ali Okay'ı kaybettik...Okay uzun yıllar Anadoluhisarı Ticaret Meslek Lisesinde görev yapmış sevilen, saygı duyulan bir eğitimci idi.

MUHARREM KAŞITOĞLU'NDAN IHH BEYKOZ TEMSİLCİLİĞİNİ ZİYARET ETTİ


Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri dolayısı ile yapmış olduğu ziyaretlerden birisi için İHH ( İnsani Yardım Vakfı ) Beykoz Şubesinde idi.

CHP ADAYI COŞKUN TOSUN'UN CUMA GÜNÜ PROGRAMI BELLİ OLDU


MUHARREM KAŞITOĞLU'NDAN ESKİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA ZİYARET VARDI


Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu, Beykoz Belediye Başkanlığına bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

ALİBAHADIR MESİRESİ VE OKÇULUK MERKEZİ AÇILDI


Beykoz Belediyesi, Beykoz’un doğasını sporla birleştirerek vatandaşlara tabiatın içinde bir nefes ve okçulara yeni bir tesis kazandırdı. Beykoz Belediyesi Alibahadır Mesire Alanı ve Okçular Vakfı Riva Tesisleri açıldı.

AK PARTİ ADAYI MURAT AYDIN'DAN 14 MART TIP BAYRAMINA ÖZEL BİR ZİYARET VARDI


AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Beykoz Devlet Hastanesini ziyaret etti. Sağlık çalışanları ve hastalarla sohbet eden Aydın, onlara karanfil vererek gönüllerini kazandı. 

MURAT AYDIN BU KEZ DE BİLARDODAKİ HÜNERİNİ GÖSTERDİ

Tokatköy’de esnafı tek tek ziyaret eden AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, tokalaştığı vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Ziyaretler esnasında bir kahvehaneye giren Aydın’ın, bilardo oynayanları görünce ıstakayı eline alıp topa vurması renkli görüntüler oluşturdu. 

SALİH DURSUN, " İSTANBUL BENİM AŞKIM, BEYKOZ BENİM SEVDAM "