23 Aralık 2023 Cumartesi

22 Aralık 2023 Cuma

CHP BEYKOZ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI M.AKİF HAMZAÇEBİ BEYKOZ İSHAKLI-BEYLERBEYİ MAÇINDA İDİ


31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Seçimleri için Cumhuriyet Halk Partisinden  aday adaylığını açıklayan Eski Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekillerinden Mehmet Akif Hamzaçebi'nin gün içindeki son adreslerinden biri Beykoz Stadı idi.

BEYKOZ İSHAKLISPOR BÜYÜK BİR FIRSATI TEPTİ 2-2


TFF Bölgesel Amatör Lig 1.Grubunda zirve yarışının ilgilendiren Beykoz İshaklıspor-Beylerbeyi 1911 FK müsabakasının adresi Beykoz Stadı idi. Karşılaşmada Ankara Bölgesinden gelen Hakemler görev yaptı.

AK PARTİ BEYKOZ İLÇE BAŞKANI ÖZKAN AYDUĞAN’IN İLK MESAJI ‘BİRLİK’ OLDU!


AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, göreve gelmesinin ardından yayınladığı video ile birlik ve beraberlik mesajı verdi.

BEYKOZ'DA " AFET LOJİSTİĞİ ZİRVESİ " YAPILDI


Dünyadaki olası afetlerde tüm canlılar ve insanlar için yaşamsal önem taşıyan afet lojistiği hizmetleri, afetlere hızlı ve etkin müdahale için yapılması gerekenler “Beykoz İlçesi Afet Lojistiği Zirvesi’nde” alanında uzman isimlerle masaya yatırıldı.

ŞAHİNKAYA'DA YAPILACAK BEYKOZ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNİN PLANLARI MECLİSTEN GEÇTİ


Beykoz’da teknik hazırlıkları devam eden Türk-Alman Üniversitesi karşısında alana yapılacak olan Beykoz Eğitim ve Araştırma Hastanesinin planları İBB Meclisinde oybirliğiyle onaylandı.

21 Aralık 2023 Perşembe

İBB FEN İŞLERİ BEYKOZ MERKEZDE 10 BİN METREKARELİK MEYDAN ÇALIŞMASINI BAŞLATTI

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dair Başkanlığı Beykoz Merkezde iki yarı noktada meydan düzenleme çalışmalarını başlattı.

COŞKUN OKUR BAŞKANDAN, MURAT AYDIN BAŞKANA ÖZEL HEDİYELİ BİR ZİYARET VAR


Beykoz İlçesinin köklü kulüplerinden olan Paşabahçe Spor Kulübü 2023-24 Sezonu için çok özel ve anlamlı bir forma dizayn etmişti.

PAŞABAHÇE'DE GÜNGÖRENSPOR MAÇININ ÖNEMİ DAHA DA ARTTI

 


İstanbul Süper Amatör Lig 5.Grubunda ilk iki için umutlarını koruyan Paşabahçe, Pazar günü evinde konuk edeceği Güngörenspor maçını oldukça önemsiyor.

BEYKOZ ÇİĞDEMSPOR, ŞİLE DENİZ MAÇINDAN MUTLU DÖNMEK İSTİYOR


Beykoz İlçesini İstanbul 1.Amatör Lig 13.Grubunda temsil eden Çiğdemspor'da hafta sonunda oynanacak Şile Denizspor müsabakasının hazırlıkları devam ediyor.

AK PARTİ BEYKOZ BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI M.HANEFİ DİLMAÇ ÇALIŞMALARINI YOĞUNLAŞTIRDI


Adalet ve Kalkınma Partisi Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylarından Muhammed Hanefi Dilmaç yoğun bir mesai yaşamakta.

KAMİL ÇOLAK, " İLK YARIYI GALİBİYETLE KAPATMAK İSTİYORUZ "


İstanbul 1.Amatör Lig 14.Grubunun Lideri Çavuşbaşıspor'da ilk yarının son müsabakası olan Yakacıkspor maçı hazırlıkları devam etti.

BEYKOZ İSHAKLISPOR, TFF BAL LİGİNDE EN GOLCÜ İKİ TAKIMDAN BİRİ OLDU


TFF Bölgesel Amatör Lig 1.Grubun Lideri Beykoz İshaklıspor toplam 12 grup içinde Nilüfer Belediyespor ile birlikte 36 golle en golcü takım unvanına sahip.

20 Aralık 2023 Çarşamba

BEYKOZ’UN ERGUVANLARI ÜRETİYOR AFİYETLE YENİYOR!


Beykoz’da kadın el emeğinin ekonomik değere dönüştüğü, “Beykoz’un Erguvanları Kadın Kooperatifi”nde mantıdan erişteye, kahvaltılık sostan reçele çeşit çeşit doğal ve leziz gıda ürünleri tüketiciyle buluşuyor.

19 Aralık 2023 Salı

BEYKOZ BELEDİYESİ YAŞLI VATANDAŞLARA VERDİĞİ HİZMETLER İLE YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR


Beykoz Belediyesi ilçedeki ihtiyaç sahibi ve yalnız yaşayan yaşlılara, evde sağlık hizmetinden kuaföre, temizlikten sıcak yemeğe düzenli ve ücretsiz verdiği birçok hizmetle yüzleri güldürüyor.

BEYKOZ BELEDİYESİ 360 VİZYON GELİŞİM MERKEZİ AÇIYOR

 


Yapay Zekâdan, Oyun Geliştirme Ve Medyaya “360 Vizyon Gelişim Merkezi” Açılıyor 

Beykozlu çocuk ve gençleri güncel teknolojik becerilerle donatacak, yeni nesillerin bilişim, medya ve kültür sanat alanlarında yeteneklerini keşfederek yenilikçi ve girişimci yönlerini geliştirecek, “360 Vizyon Gelişim Merkezi” yakında kapılarını açıyor.  

BEYKOZ İSHAKLISPOR HALİÇ DEPLASMANINDAN 7 GOL 3 PUANLA DÖNDÜ


TFF Bölgesel Amatör Lig 1.Grubunda şampiyonluk hesapları yapan Beykoz İshaklıspor, lige verilen ara sonrasında Haliçspor deplasmanında idi.

SOĞUKSU MUHTARI MUAMMER AYDINOĞLU'NUN VEFAT EDEN ANNESİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI


Beykoz Soğuksu Mahallesi Muhtarı ve Soğuksu Spor Kulübü Başkanı Muammer Aydınoğlu'nun dün vefat eden annesi Şükriye Aydınoğlu son yolculuğuna uğurlandı.

18 Aralık 2023 Pazartesi

17 Aralık 2023 Pazar

BEYKOZ TRİBÜNLERİNDEN BİR BEKARLIĞA VEDA ÇAĞRI UZUN İLE GELDİ...MUTLULUKLAR DİLERİZ

 

Beykoz Tribünlerinin renkli simalarından olan Çağrı Uzun evliler kervanına dahil oldu. Beykoz 1908 Sevdalısı, tribünlerin sevilen isimlerinden olan Çağrı Uzun'u en mutlu gününde kader birliği yaptığı dostları yalnız bırakmadı.

BEYKOZ ELMALISPOR, HAFTAYI BOŞ GEÇMEDİ


Beykoz İlçesinin 1.Amatör Ligdeki temsilcilerinden olan Beykoz Elmalıspor'un, maçsız geçen haftaya gönlü razı olmadı!

KAVACIKSPOR'DA SPORTİF DİREKTÖR MURAT YILMAZ İLK YARIYI DEĞERLENDİRDİ


2 Sezonluk TFF Bölgesel Amatör Lig deneyimi sonrasında sezon başında İstanbul Süper Amatör Ligden müsabakalarına devam eden Beykoz İçesi Kulüplerinden Kavacıkspor'da ilk yarının değerlendirmesi Kulüpte Yılardır işin hem idari hem de teknik boyutunda görev yapan Sportif Direktör Murat Yılmaz'dan geldi.