27 Mayıs 2023 Cumartesi

KÜÇÜKYALI CEDAY, KANLICA KARŞISINDA SAHADAN GALİBİYETLE AYRILDI 3-1


Fatih Mumcu Anma Vetereranlar Futbol Turnuvasında ilk haftanın ilk gün son maçında Kanlıca Masterler Takımı ile Küçükyalı Ceday Takımları karşı karşıya geldiler. Müsabakayı Küçükyalı Ceday Takımı 3-1 galip kapatıp 3 puanla başlayanlar kervanına dahil oldu.

BAHÇELERİN YARIŞINDAN PAŞA MUTLU , FENER ÜZGÜN AYRILDI 6-4


Merhum Fatih Mumcu Anma Veteranlar futbol turnuvasında ilk günün ikinci maçında Süper Lig deneyimli oyuncuları da kadrosunda barındıran Paşabahçe FK Takımı, Fenerbahçe Masterler karşısında sahadan 6-4 galip ayrıldı.

BEYKOZ MASTERLER, FATİH MUMCU ANMA TURNUVASINA GALİBİYETLE BAŞLADI 2-0


Beykoz İlçesinden yetişen başarılı futbolculardan olan Merhum Kaleci Fatih Mumcu anısına Master Euro Lig organizasyonu ile gerçekleşen Masterler-Veteranlar futbol turnuvasında açılış maçında Beykoz Mastererler Takımı, Çotanak Masterler takımını 2-0 mağlup etti.

25 Mayıs 2023 Perşembe

GELECEĞİN ŞEFLERİ TÜRK MUTFAĞI HAFTASI YEMEK YARIŞMASINDA MAHARETLERİNİ SERGİLEDİ


Beykoz İlçesi okullarından Cumhuriyetköy Mahallesinde bulunan Şehit Eren Bülbül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Türk Mutfağı Haftası etkinlikleri kapsamında yapılan yemek yarışmasında geleceğin şeflerinin heyecanlı anları vardı.

22 Mayıs 2023 Pazartesi

MERHUM FATİH MUMCU TURNUVASI KURA ÇEKİMİ GERÇEKLEŞTİ


Beykoz İlçesinden çıkan en başarılı kalecilerden olan profesyonel ligde forma giyen sporcularımızdan olan Fatih Mumcu, geçen sene katıldığı Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında yaşadığı rahatsızlık sonucu hayata veda etmişti.