20 Haziran 2020 Cumartesi

BELEDİYESPOR'UN BEYKOZLU OYUNCUSU ÖMER FARUK 2 YIL ARDINDAN GERİ DÖNDÜ

Türkiye Hentbol Federasyonu (THF ) Erkekler Hentbol Süper Liginde mücadele eden Beykoz Belediyespor Hentbol Takımımızda, önceki sezonlarda formayı giymiş, Beykozlu bir oyuncu olan Ömer Faruk Güldal Yuvaya döndü! 2 sezonun ardından ekibimize dönüş yapan Güldal, Hentbol Magazin Sitesine yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi....

BEYKOZ'UN ŞAMPİYON KARATECİSİ HEDİYE BİSİKLETİNİ ALDI

Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü "Spor Yapın Farkınız Olsun Emek Sizden Bisiklet Bizden" projesi kapsamında belirlenen başarılı isimlere ödülleri taktim ediliyor.

BEYKOZ HALK EĞİTİM MERKEZİ'NDE YENİLEME ÇALIŞAMALARI VARCoronavirüs tedbirleri kapsamında eğitime ara veren, Beykoz Halk Eğitimi Merkezinin Ortaçeşme’de bulunan merkez binasına, Kurum ve Okul Aile Birliği Yönetiminin ortak çabalarıyla yapılan fiziki dokunuşlar ile yeni farkındalıklar oluştu.

18 Haziran 2020 Perşembe

BİR SEVİNÇ DE YILLARIN TAKIMI ANADOLUHİSARI İDMANYURDU'NDA YAŞANIYOR

İstanbul 2.Amatör Ligde 2019-20 Sezonunda mücadeleye çıkan Beykoz İlçemizin 4 Takımında İstanbul 1.Amatör Lige çıkmanın sevinci hakim iken Türk Sporunun Asırlık Çınarlarından Anadoluhisarı

BEYKOZ ELMALISPOR'DA 1.AMATÖR LİGE DÖNMENİN MUTLULUĞU HAKİM

İstanbul 2.Amatör Lig 17.Grubunda Beykoz İlçesini temsil eden Beykoz Elmalıspor'da İstanbul 1.Amatör Lige dönmenin mutluluğu hakim. Federasyon tarafından alınan gruplarında ilk 4 sırayı alan takımların

BEYKOZ YENİMAHALLESPOR'DA 1.AMATÖRE GERİ DÖNÜŞ HEYECANI VAR

İstanbul 2.Amatör Lig 14.Grubunda Beykoz İlçesini temsil eden Beykoz Yenimahallespor'da İstanbul 1.Amatör Lige Yükselme haberinin gelmesi camiada sevince neden oldu. 

HAYATA SANATLA GÜLÜMSÜYORLAR....BEYKOZ'DA " ENGELLİ ATÖLYELERİ " SÜRÜYOR


Beykoz’da yaşayan engelli çocuk ve gençleri sanatla buluşturan, fiziksel gelişimlerini destekleyen,
sosyal hayata özgüvenle katılmalarını sağlayan, “Engelli Atölyeleri”nde eğitimler devam ediyor.

ÇİĞDEMSPOR YENİ SEZONDA İSTANBUL 1.AMATÖR LİGDE OLACAK


İstanbul 2.Amatör Ligde mücadele eden Beykoz İlçemiz temsilcilerinden olan Çiğdemspor'da 1.Amatör Lige çıkmanın sevinci yaşanmakta. Bu sezon oluşturduğu güçlü kadro ile sezon başında hedefini 1.Amatör Lig olarak belirleyen Yeşil-Kavuniçili ekibinde mutlu sona ulaşmanın sevinci hakim.

BEYKOZ BELEDİYESPOR HENTBOL TAKIMINDA 2020-21 SEZONU KADROSU ŞEKİLLENMEYE BAŞLADI

THF ( Türkiye Hentbol Federasyonu ) Erkekler Hentbol Süper Liginin güçlü temsilcilerinden olan Beykoz Belediyespor Takımında 2020-21 Sezonu için kadro şekillenmeye başladı.

17 Haziran 2020 Çarşamba

BEŞİKTAŞ-BEYKOZ'U 3-0 MAĞLUP EDER....1950-51 SEZONU


RİVA’DAN KARLITEPE’YE ” BAŞKAN’LA BİR GÜN ” PROGRAMI BAŞLADI

Beykozluların ilçenin eşsiz doğal ve tarihi güzellikleri ile modern yatırımlarla inşa edilen yeni yüzünü Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’la birlikte keşfedeceği “Başkan’la Bir Gün” Programı’nın ilki yapıldı.

BEYKOZ’UN YENİ LEZZET ÜSSÜ ÇAVUŞBAŞI’NDA KURULUYORBeykoz Belediyesi ilçe sakinlerinin, turist ve ziyaretçilerin sosyal tesislerden kaliteli, hesaplı bir hizmetle yararlanması, ilçeye özgü lezzetlerin gün yüzüne çıkarılması ve yerel üreticilerin desteklenmesi amacıyla “Beykoz Üretim Merkezi”ni kuruyor.

14 Haziran 2020 Pazar

" BAŞKAN'LA BİR GÜN " PROGRAMLARI BAŞLIYOR


Beykozluların ilçenin eşsiz doğal, tarihi güzelliklerini ve modern yatırımlarla ilmek ilmek dokunan
yeni yüzünü Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’la keşfedeceği “Başkan’la Bir Gün” turları
başlıyor.