25 Mayıs 2024 Cumartesi

BOĞAZIN YARGIÇLARI MASTERLER EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR ! 4-3


Geleneksel 3. Halil İbrahim Soyer Anma Dostluk Futbol Turnuvasında topladığı puanlar ile iddialı takımlardan biri olan Boğazın Yargıçları Masterler Futbol Takımı 4.Hafta müsabakaları kapsamında Çotanak Masterler ile Paşabahçe Stadında karşı karşıya geldi.

BAŞKAN KÖSELER'DEN ANADOLUFENERİ'NE YERİNDE ÇÖZÜM


Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler, vatandaşların talep ve şikâyetlerine yerinde çözüm sunan “Mahalle Buluşmaları” kapsamında Tarihi Anadolu Feneri Mahallesi’nde halkın sorunlarını dinledi.

BEYKOZ MASTERLER KUŞADASI ÖNCESİ SON SINAVINI ÇAĞDAŞ MASTERLER MAÇI İLE VERECEK


Beykoz Masterler Spor Kulübü Ay Sonunda katılım sağlamak için gideceği Kuşadası Cupp Turnuvası öncesinde son hazırlık maçına Beykoz Stadında çıkacak.

23 Mayıs 2024 Perşembe

İSTANBUL VALİSİ DAVUT GÜL, BEYKOZ CAM VE BİLLUR MÜZESİNİ ZİYARET ETTİ


İstanbul Valisi Davut Gül, Beykoz'da bazı ziyaretlerde bulundu. Gül, Türk-Alman Üniversitesi'ni, Cam ve Billur Müzesini ziyaret etti. Daha sonra Sadettin Ökten ile görüştü.

BEYKOZ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ MUHTARLAR İLE BULUŞUP SORUNLARINI KONUŞTU


Beykoz Emniyet Müdürlüğünün düzenlediği organizasyonla ilçenin idari erkanı 45 mahalle muhtarının da katıldığı kahvaltı programında sorunlar konuşuldu.

BEYKOZ İSHAKLISPOR'DA KARŞILIKLI ANLAŞMA SONRASINDA AYDIN DURSUN VE EKİBİ VEDA ETTİ


TFF Bölgesel Amatör Lig 1.Grubunda 2023-24 Sezonunu Şampiyon olarak tamamlayan Beykoz İshaklıspor'da sürpriz bir gelişme yaşandı ve Teknik Direktör Aydın Dursun ve ekibi ile karşılıklı anlaşma sonrasında yollar ayrıldı.

BAŞKAN KÖSELER’DEN ANADOLU KAVAĞI’NA YAZ MÜJDELERİ


Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler, ayağının tozuyla başlattığı “Mahalle Buluşmaları”nda ilçenin tarihi balıkçı köyü Anadolu Kavağı’nda halkın ve esnafın sorunlarını dinledi, yaz ayları için temizlik, zabıta ve ulaşım takviyesi müjdesi verdi.

İBB VE BEYKOZ ORTAK ÇÖZÜM İÇİN BULUŞTU


İBB ile Beykoz Belediyesi, mahallelerde etkin ve kalıcı hizmet için 45 mahalle muhtarıyla bir araya geldi.

22 Mayıs 2024 Çarşamba

21 Mayıs 2024 Salı

BEYKOZ İSHAKLISPOR'DAN BASIN AÇIKLAMASI VAR


TFF Bölgesel Amatör Lig 1.Grubunu Şampiyon olarak kapatarak TFF 3.Ligine yükselme başarısı gösteren Beykoz İshaklıspor, Beykoz dışındaki bir ilçede yayın yapan Medya organının iddialarından rahatsız

BEYKOZ RİVA ELMASBURNU PLAJINDA HAFTANIN 2 GÜNÜ KADINLARA AİT OLACAK


Yaz aylarının favori plajlarından Beykoz Riva Elmasburnu Plajı'ndan hangi günlerin kadınlar günü olarak kullanılacağı belirlendi. Plaj bu yıl haftada 2 gün kadınlara özel olacak.

BOĞAZIN YARGIÇLARI MASTERLER İLK BÜYÜK SAHA TURNUVASINDA YOLA NAMAĞLUP DEVAM EDİYOR


Geçen Yaz Döneminde Kelle İbrahim Turnuvası ile resmi maçlarına başlayan Boğazın Yargıçları Masterler Futbol Takımı ilk büyük saha sınavına başarı ile devam etmekte.

BEYKOZ'UN MARKA İSMİ OSMAN GÜNAÇTI REKOR DENEMESİNİ BAŞARI İLE GERÇEKLEŞTİRDİBeykoz İlçesinde adı Tekvando Branşında markalaşmış bir isim olan Osman Günaçtı, 19 Mayıs Kutlama Programı sonrasında Beykoz Belediyesi Gümüşsuyu Etkinlik Alanında bir rekor dememesinde bulundu.

AHMET FERİT İNAL LİSESİNDE RENKLİ ANLARLA DOLU 19 MAYIS KUTLAMASI VARDI


Beykoz İlçesinin tercih edilen okullarından olan Paşabahçe Ahmet Ferit İnal Anadolu Lisesinde haftanın ilk ders günü bitiminde okul bahçesinde son derce renkli görüntüler içeren bir 19 Mayıs Kutlaması vardı.

20 Mayıs 2024 Pazartesi

KAVACIKSPOR 19 MAYIS GENÇLİK HAFTASINI DA BOŞ GEÇMEDİ


Beykoz İlçesinde özel gün ve haftalarda yapmış olduğu sportif faaliyetler ile takdirleri toplamasını bilen Kavacıkspor 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramını da boş geçmedi.

ANADOLUHİSARI İDMANYURDU'NDA YENİ DÖNEM YÖNETİMİ GÖREV DAĞILIMI YAPTI


Beykoz İlçesinin Asırlık Çınarı Anadoluhisarı İdmanyurdu Spor Kulübünde geçen hafta sonunda gerçekleşen Genel Kurulun ardından Yönetim Kurulu iş başı yaptı.

PAŞABAHÇE FERİT İNAL LİSESİ MEZUNLARI DERNEĞİNDEN OKUL MÜDÜRÜNE İLK ZİYARET GERÇEKLEŞTİ


Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Genel Kurul ile Alaattin Kılıç Yönetiminde yeni yönetim kurulunu seçen Ferit İnal Lisesi Mezunları Derneği hızlı bir çalışma programına girdi.

MURAT ARDA - MUTLU BİR GÜN DİLERİM....

 


19 Mayıs 2024 Pazar

BEYKOZ'UN KUPA CANAVARI ÇUBUKLU BU KEZ U17 TAKIMI İLE MUTLU SONA ULAŞTI


İstanbul Amatör Ligleri U17 Yaş A Kategorisi 16.Grubunun Lideri Çubukluspor, Kanlıca Stadında konuk ettiği Sancaktepespor'u 2-0 mağlup edip sezonu grup şampiyonu olarak kapamaya hak kazandı.

BEYKOZ'DA YENİ DÖNEMİN İLK FİDELERİ DAĞITILDI


İstanbul’un doğal tarım merkezi Beykoz’da yeni dönemin ilk fideleri dağıtıldı. 605 bin ücretsiz sebze fidesi desteğinden ilçedeki ÇKS ve ÇB’li 344 kayıtlı çiftçi başta olmak üzere talepte bulunun tüm çiftçiler yararlanacak.

BEYKOZ'DAKİ 19 MAYIS KUTLAMALARI RENKLİ Mİ RENKLİ GEÇTİ

19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Beykoz'da renkli görüntülerle kutlandı. Günün ilk programı Beykoz Belediyesi Tören Alanında gerçekleşti.

BEYKOZ'DA 19 MAYIS KUTLAMALARI PROGRAMI