9 Eylül 2023 Cumartesi

ŞU GÖRÜNTÜ BEYKOZ'A HİÇ YAKIŞIYOR MU?

 

İllerin ilçelerin özdeşleşmiş sembolleri vardır...bilindiği üzere Beykoz İlçemizde de en tanınmış, bilinen, insanların Beykoz deyince Türkiye'nin dört bir yanından anımsattığı, " Onçeşmeler suyu soğuk akıyor mu yine? " sorularının muhatabı Tarihi Onçeşmeler yosunlaşmış mermerleri ile üzüyor...

8 Eylül 2023 Cuma

VE BEYKOZ'UN İLK BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI ÖZÇAKMAK İDDİALI MESAJLAR İLE KENDİNİ TANITTI


2024 Yılında yapılacak olan Yerel Seçimler öncesinde Beykoz İlçesinden ilk aday adaylık açıklama toplantısı Tuncay Tolga Özçakmak ile gerçekleşti.

7 Eylül 2023 Perşembe

BEYKOZ İSHAKLI FK, A.HİSARI İDMANYURDU HAZIRLIK MAÇINDAN MUTLU AYRILDI


TFF Bölgesel Amatör Liginin yeni temsilcilerinden olan Beykoz İshaklı FK, Anadoluhisarı Spor Akademisi Stadında oynanan hazırlık karşılaşmasında, İstanbul Süper Amatör Liginin deneyimli takımlarından olan Anadoluhisarı İdmanyurduspor'u 2-0 mağlup etti.

İŞTE U16 YAŞ B KATEGORİSİ BEYKOZ TAKIMLARI GRUPLARI

 


BEYKOZ ŞAHİNKALI GÖKHAN KARPUZ 2.LİG TAKIMI UŞAKSPOR İLE ANLAŞTI


Beykoz İlçesinden yetişen yetenekli futbolculardan Gökhan Karpuz, TFF 2.Liginin Ege Temsilcilerinden Uşakspor ile anlaştı.

CUNDA ADASI GECE GEZMESİ

BEYKOZ MERKEZ'DE OTOPARK SORUNU SONUNDA ÇÖZÜLDÜ!!!!

 

Yıllardır Beykoz Merkez'de oluşan düzensiz, kuralsız araç park etme sorunu şu sıralar ortadan kalkmışa benziyor!!!

BEYKOZ -YALIKÖY ARASI ATIKSU İŞİ TAMAM GİBİ İSALE ANA BORU DEĞİŞİMİ 1 AY DAHA SÜRECEK


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Beykoz Merkez-Yalıköy arasında denize akan atıksu kanallarının arıtma sistemine bağlanması çalışmasında sona gelindi.

5 Eylül 2023 Salı

BEYSEM’DE YENİ DÖNEM KAYITLARI BAŞLADI


Beykoz Sanat Eğitim Merkezi (BEYSEM)’de tüm yaş grupları için alanında uzman ve usta öğretmenler eşliğinde ücretsiz gerçekleştirilecek olan hobi - sanat eğitimi ve yetenek atölyelerine yeni dönem kayıtları başladı. 

4 Eylül 2023 Pazartesi

BOĞAZ'DA TRİATLON REKABETİ NEFES KESTİ


Beykoz’un doğal ve tarihi parkurlarında gerçekleştirilen Oral B Challenge İstanbul Triatlonu yurtiçi ve yurt dışından 800’ü aşkın sporcunun nefes kesen şampiyonluk mücadelesine sahne oldu. 

BEYKOZ DEVLET HASTANESİNDE KAFETERYA HİZMETE BAŞLADI

 

İBB Teşekkülü Beltur’un Sağlık Bakanlığı’na ait devlet hastanelerinden çekilmesinin ardından uzun süre kafeterya eksikliği olan hastanelerde ciddi tartışmalar yaşanıyordu.

KELLE İBRAHİM TURNUVASINDA 4.HAFTA MAÇLARI OYNANDI


11.Kelle İbrahim Masterler-Veteranlar Futbol Turnuvasında 4.Hafta maçları tamamlandı.

3 Eylül 2023 Pazar

BEYKOZLU ÇİFTÇİYE 400 BİN KIŞLIK FİDE DESTEĞİ


Beykoz’da tarımı ve çiftçiyi kalkındıran “1 Milyon Ücretsiz Fide Desteği” kapsamında üretilen 400 bin kışlık fidenin dağıtımı başladı.