5 Şubat 2021 Cuma

BEYKOZ GELECEĞİNE SAHİP ÇIKIYOR KAMPANYASINA KATKILAR DEVAM EDİYOR


Beykoz Spor Kulübü, mevcut borçlarını yeniden yapılandırırken, düzenlediği ve " Beykoz Geleceğine Sahip Çıkıyor " adlı projesi ile gönül verenlerden yardım talebinde bulunmuş idi. Bu çalışma, kampanya öylesine farklı kesimlerden destek bulmakta ki...

CUMBALI EVLER DİYARI BEYKOZ...

 


Beykoz Belediye Başkanlığı Muharrem Ergül’ün Başkanlık döneminde gerçekten de alkışlanacak bir çalışma ile Beykoz adına tarihe not düşülecek yazılı ve görsel projelerin hayata geçirmesi ile hatırlanmakta. Beykoz’un Mezar Taşları, Kitabeleri bile kayıt altına alınmış idi.

NİHAYET GÖRDÜLER....

 


Bilindiği ve görüldüğü üzere Beykoz-Gümşsuyu Sahilinde yapılan son düzenlemeler ile güzel bir şekle kavuşulmuş idi. Nitekim Beykozlular olsun yoldan geçip aracını park edip gelenler olsun müthiş bir yoğunluk yaşatmakta idi.

İSTANBUL'DA YATIRIM DEĞERİ EN BÜYÜK İLÇE BEYKOZ'MUŞ !


Hürriyet 
Emlak Ocak 2021 Endeksi'ne göre, son bir yıl içerisinde satılık konut kategorisinde ortalama metrekare fiyatında en fazla artış yüzde 117,41 ile Beykoz'da gerçekleşti.

ERHA BEYKOZ HAYIRLI CUMALAR DİLER

 


ARDA PET SHOP - MURAT ARDA - HAYIRLI CUMALAR DİLER


 

3 Şubat 2021 Çarşamba

BEYKOZ BEYLERBEYİ'Nİ 3 GOLLE UĞURLAR....

 


BEYKOZ 1908, AYAZAĞA DEPLASMANINDAN GOLLE DÖNER

 


BEYKOZ 1908'İN BAKIRKÖYSPOR MAÇI GALİBİYETİ SONRASINDAKİ HAFTA İÇİ HABERİMİZ...2001-2002 SEZONU

 


BEYKOZ 1908, KASIMPAŞASPOR'U DEPLASMANDA DEVİRİR...2001-2002

 


BEYKOZ KARAGÜMRÜK DEPLASMANINDAN TEK PUANLA DÖNER...

 


2 Şubat 2021 Salı

GÜMÜŞSUYU SAHİLİ BUGÜN ADETA REKOR KIRDI...ADETA DOLDU TAŞTI !

 


Tabiri caizse doldu, doldu taştı Gümüşsuyu Sahili...başka bir tabir ile kimi bölümlerinde iğne atılsa yere düşmez misali bir görüntü hakimdi...bu hali görenlerin hemen hepsinin kafasından geçen şey ise " Pandemi bitince, Yaz Aylarında burasının kalabalığını düşünemiyoruz " idi.

KELLE İBRAHİM'İ VEFATININ 56.YILINDA KABRİ BAŞINDA ANDIK

 


O Beykoz Spor Kulübünün Kurucusu Ahmet Mithat Efendi'den dahi fazla bilinen, adı Beykoz ile yan yana anılan bir efsane...1965 Yılının 2 Şubat'ında ebedi aleme göçtüğünde -Allah bana Beykoz'un düştüğünü göstermesin, düşecekse de canımı aldıktan sonra düşsün " diyen bir Beykoz Sevdalısı...

31 Ocak 2021 Pazar

MÜHENDİSLİK KARİYERİNİ YARIDA BIRAKTI, BEYKOZ’DA MANTAR ÜRETİMİNE BAŞLADI


Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu Semih Kuru (28) çocukken içinde yeşeren girişimcilik sevdasıyla uluslararası bir firmadaki mühendislik kariyerini yarıda bırakarak istiridye mantarı üretimine başladı.

AK PARTİ BEYKOZ'DAN GÖREV BAŞINDAKİ POLİSE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ


AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, hafta sonu görev yapan polis ekiplerine ikramlarda bulunmaya devam ederken, bir polis memuruna da doğum günü sürprizi gerçekleştirdi.