14 Kasım 2020 Cumartesi

RÜZGARLIBAHÇESPOR'DA BAYAN FUTBOL TAKIMLAR SORUMLUSU TUĞBA BAŞ OLDU

 


Beykoz İlçemizde Bayanlar Futbol Müsabakalarına katılım sağlayan tek kulüp olan Rüzgarlıbahçespor'da görev değişimi vardı.

13 Kasım 2020 Cuma

BEYKOZ BELEDİYESPOR HENTBOL TAKIMI BURSA'DAN BERABERLİKLE DÖNDÜ 30-30

 


THF Erkekler Hentbol Süper Liginde sezona 4 galibiyet ile başlayan Beykoz Belediyesi GSK Hentbol Takımı, 5.müsabakasını Bursa deplasmanında Nilüfer Belediyspor ile yaptı. Boğaziçi Ekibi karşılaşmadan 30-30 beraberlikle ayrılırken ilk kez puan kaybı da yaşamış oldu.

11 Kasım 2020 Çarşamba

BOĞAZIN İNCİLERİ, İG VOLEYBOL AKADEMİ'Yİ 3-0 İLE GEÇTİ

 


Beykoz Belediyesi GSK A Bayan Voleybol Takımı TVF Bayanlar Bölgesel Voleybol Ligi hazırlıklarına devam ediyor. Boğazın İncileri Tokatköy İHL Spor Salonunda İG Voleybol Akademi Takımını 3-0 mağlup etti.

9 Kasım 2020 Pazartesi

AK PARTİ BEYKOZ İLÇE TEŞKİLATI KONGRESİNİ YAPTI...M.HANEFİ DİLMAÇ GÜVEN TAZELEDİ

 


AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresi Çavuşbaşı Kasrı’nda yapıldı. Kongreye Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş ve milletvekilleri katıldı.

ENGELSİZ UMUTLAR DERNEĞİNDEN BEYKOZLULARDAN YARDIM TALEBİ VAR


Beykoz'da kendi alanında başarılı çalışmalara imza atan bir dernek profilini başarı ile çizen Dilek Bülbül Başkanlığındaki Engelsiz Umutlar Derneği yeni bir çalışması ile daha gündemde. Dernek bu kez  İstanbul dışından kendilerine ulaşan bir yardım talebi için Beykoz'da kampanya başlattı
.

8 Kasım 2020 Pazar