12 Haziran 2020 Cuma

BEYKOZ'UN ŞİİR HALİ YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Beykoz Belediyesi'nin pandemi döneminde başlattığı Beykoz'un Şiir Hali yarışmasının sonuçları belli oldu.

BEYKOZ 2019 SEMPOZYUMU TEBLİĞLER KİTABI ÇIKTI

Beykoz’un tarihine, kültürüne, sosyo-ekonomik ve manevi yaşantısına dair düzenlenen 'Beykoz 2019 Sempozyumu Tebliğler Kitabı' yayınlandı.

HANEFİ DİLMAÇ YEREL MEDYA TEMSİLCİLERİNİ KONUK ETTİ

Adalet ve Kalkınma Partisi Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç İlçede yayın yapmakta olan Yerel Medya temsilcileri ile bir araya gelip, Covid-19 süreci ve bir birinden değişik konularda görüşlerini açıklayıp kendisine iletilen sorulara yanıtlar verdi....

11 Haziran 2020 Perşembe

BEYKOZ'DA YENİ NESİL PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK HİZMETİ BAŞLADIBeykoz Belediyesi Kovid 19 salgını sürecinde ilçe sakinlerine instagram üzerinden yeni nesil psikolojik danışmanlık hizmeti sunuyor.

10 Haziran 2020 Çarşamba

DERNEKLERİN BEYANNAME VERME SÜRELERİ 1 AĞUSTOS'A KADAR UZATILDI

Sayın Başkan Ülkemizde yaşanan pandemi nedeniyle 2020 Mart ayında İçişleri Bakanlığı'nın yayınlamış olduğu genelge gereği 2019 yılına ait Dernek beyannamesi Verilme süresi ile olağan genel kurul zamanı gelen dernekler genel kurullarını 01 Ağustos 2020'ye kadar uzatılmıştır.

9 Haziran 2020 Salı

RİVA'DA BU YAZ ÇOK GÜZEL OLACAKİstanbulluların şehrin yakınında yeşil ve maviyle kucaklaştığı Riva bu yaz ziyaretçilerine yenilenen meydanı, plajı, piknik alanları ve modern tesisleriyle hazırlanan Elmasburnu Tabiat Parkı’yla hizmet verecek.

SOĞUKSU YÜCEL ÇELİKBİLEK GENÇLİK MERKEZİ BU SEZON KAPILARINI AÇIYORBeykoz’da bakımlı sosyal alanları, kütüphaneleri, eğitim, kültür-sanat ve spor etkinlikleriyle gençlerin gözde mekânı olacak Soğuksu Yücel Çelikbilek Gençlik Merkezi’nin inşaatı hızla tamamlanıyor.

BEYKOZ'UN ANIT AĞAÇLARI YENİDEN FİLİZLENECEK


Beykoz’un anıt ağaç mirasını ve vatandaşların can güvenliğini korumaya yönelik ilçe genelinde  yürütülen sağlık taramalarının ardından çürüyen ve devrilme riski taşıyan ağaçların budama çalışmalarına başlandı.

7 Haziran 2020 Pazar

BEYKOZ BELEDİYESİNDEN SORU-CEVAPLI RİVA DERESİ AÇIKLAMASI VAR

RİVA DERESİ İLE İLGİLİ SIK SORULAN SORULAR

Kamuoyu gündeminde son günlerde sıkça yer alan Riva Deresi ile ilgili Beykozlu hemşehrilerimizin aklında bazı soru işaretleri oluşmuştur. Bunları gidermek adına konuyla alakalı en çok dile getirilen beş soruya hemşehrilerimiz için açıklık getiriyoruz.