6 Temmuz 2024 Cumartesi

GÜMÜŞSUYU SAHİLİ ETKİNLİK ALANI MİLLİ MAÇ ÖNCESİ DOLDU TAŞTI


Saat 22.00'de başlayacak olan Türkiye - Hollanda müsabakası öncesinde Beykoz Belediyesi Gümüşsuyu Sahili etkinlik alanı adeta doldu taştı.

KÜPLÜCE MASTER, TEK GOLLE 3 PUANI KAPTI 1-0


15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Anma Masterler Futbol Turnuvasının açılış günü ikinci maçında Küplüce Master ile Boğazın Yargıçları Masterler FK Takımları karşı karşıya geldiler.

BİSK BAŞKANI ASIM ÖZDEMİR, " KATILAN TÜM TAKIMLARA BAŞARILAR DİLİYORUM "


Paşabahçe Stadında 4 takımın katılımı ile başlayan 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Anma Masterler Futbol Turnuvasının açılışı

BEYKOZ MASTERLER 15 TEMMUZ KUPASINA GALİBİYETLE BAŞLADI 5-4


Paşabahçe Stadında 4 takımın katılımı ile başlayan 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Anma Masterler Futbol Turnuvasının açılış maçı müthiş bir mücadeleye sahne oldu.

5 Temmuz 2024 Cuma

KANLICASPOR'DAN BİR NOKTA TRANSFER DAHA GELDİ...BERKAN ÖZBEK


Beykoz İlçesinde Transfer Döneminin yıldızlaşan kulübü olan Kanlıcaspor nokta transferlerine devam etmekte.

BEYKOZ BELEDİYE MECLİSİNDE AK PARTİ GRUBUNDAN YENİ YÖNETİMİ HEM SORULAR HEM DE ELEŞTİRİLER VAR


Beykoz Belediye Meclisi Temmuz Ayı toplantıları kapsamında söz alan Ak Parti Grubundan Gaye Zayıf ve Serkan Şahin Beykoz Belediyesinin icraatları ve kamuoyu ile paylaştığı Borç Listesine ilişkin açıklamaları vardı. İşte Haber Merkezimize Ak Parti Beykoz İlçe Teşkilatından gönderilen konuşmaların metinleri ;

ANADOLUHİSARI İDMANYURDUSPOR GOL MAKİNESİ İLE YENİDEN ANLAŞTI


İstanbul Süper Amatör Liginin Beykoz temsilcilerinden olan Anadoluhisarı İdmanyurduspor iç transfer görüşmeleri kapsamında masaya oturduğu Gökhan Demirci ile yeniden anlaştı.

BELEDİYE MECLİSİ’NDEN KÖSELER’E KENTSEL DÖNÜŞÜM YETKİSİ


Beykoz Belediyesi Meclisi Temmuz Ayı çalışmalarını tamamladı. Meclis’te Başkan Alaattin Köseler’e depreme dayanıklı güvenli konutlar için kentsel dönüşüm çalışmalarının önünü açacak projeler için yetki verildi.

BEYKOZ’DA İETT SEFERLERİ ARTIRILDI


Beykoz’un yıllardır ihmal edilen toplu ulaşım sorunları; karayolunun yanı sıra deniz ve metroya entegre projelerle çözüme kavuşuyor. Yoğun talebin olduğu otobüs seferlerinde de 32 farklı hatta önemli iyileştirmeler yapıldı.

BEYKOZ'UN EFSANE KUAFÖRÜ SEFER YENİHAN HAYATA VEDA ETTİ


Beykoz İlçesinin mesleğinde iz bırakan esnaflarından olan Kuaför Sefer Yenihan hayata gözlerini yumdu.

15 TEMMUZ KUPASI MAÇLARI BU AKŞAM BAŞLIYOR


Beykoz Kaymakamlığı, Beykoz Belediye Başkanlığı, Beykoz İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü, Beykoz Kulüpler Birliği ile Beykoz Masterler SK tarafından yapılan katkılarla ortaklaşa düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Anma Futbol Turnuvası bu akşam yapılacak maçlar ile başlıyor.

4 Temmuz 2024 Perşembe

BEYKOZ İSHAKLISPOR'DAN FUTBOLCU SEÇMELERİNE İLİŞKİN AÇIKLAMA VAR


TFF 3.Liginde Beykoz İlçesini temsil edecek olan Beykoz İshaklıspor'da yeni Teknik Direktör Ender Alkan Yönetiminde yeni sezon hazırlıkları devam ediyor.

VE ÇAVUŞBAŞISPOR'DA TRANSFER HAREKATI RESMEN BAŞLADI


İstanbul Süper Amatör Lige dönüş yapan Beykoz İlçesi temsilcilerinden Çavuşbaşıspor'da 2024-25 sezonu transfer dönemi için ilk imzalar peş peşe geldi...

BEYKOZ TOFD RÜTBELİLERLE BULUŞTU !


TOFD ( Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ) Beykoz tarafından İBB Beykoz Korusu Kır Bahçesinde düzenlenen etkinlikte renkli anlar beraberinde yaşandı.

2 Temmuz 2024 Salı

BEYKOZ 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE ŞEHİTLERİ ANMA TURNUVASI BAŞLIYOR


Beykoz 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Anma Turnuvası başlıyor. Beykoz Kaymakamlığı,  Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Beykoz Masterler SK ile Beykoz Kulüpler Birliği’nin ortaklaşa düzenlediği turnuvada 4 takım mücadele edecek.

BEYKOZ'UN MANEVİ ÖNDERLERİNDEN SIRRI HATİPOĞLU HAKKA YÜRÜDÜ


Beykoz İlçesinin Manevi Önderlerinden Merhum Medineli Hacı Osman Efendinin ( K.S.) hayattaki son talebelerinden olan Merkez Mahallesi Zindeler Yurdu'nda ikamet eden Sırrı Hatipoğlu vefat etti.

RED BULL YAĞLI DİREK HEYECANI BEYKOZ’DA


Heyecana ortak olmaya, bol bol eğlenmeye, doyasıya gülmeye hazır olun. İBB’nin düzenlediği ve birbirinden renkli anlara ev sahipliği yapan Red Bull Yağlı Direk etkinliği, bu yıl Beykoz’da gerçekleşiyor.

30 Haziran 2024 Pazar

BEŞİKTAŞ GENEL KURULUNDA KANLICALI UĞUR POYRAZ DİVAN BAŞKANLIĞI YAPTI


Beşiktaş Kulübünün Üyelik ve Sicil Kurulu ile İlgili Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı, BJK Fibabanka Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi.

BEYKOZ İSHAKLISPOR YARDIMCI ANTRENÖR GÖKHAN BUZ İLE DEVAM KARARI ALDI


Beykoz İlçesini TFF 3.Liginde temsil etmeye hazırlanan Beykoz İshaklıspor'da 2 sezondur Kulüp bünyesinde Yardımcı Antrenör olarak başarı ile görev yapan Gökhan Buz ile yeni sezon için anlaşma sağlandı.

BEYKOZ İSHAKLISPOR 13-14 TEMMUZ'DA A TAKIM İÇİN SEÇME YAPACAK

 


TFF 3.Liginin yeni takımı olan Beykoz İshaklıspor'da yeni sezon hazırlıkları devam ediyor.

GÜMÜŞSUYUSPOR'DA TARİHİ KONGREDE İPİ GÖĞÜSLEYEN MUSTAFA KURTULUŞ OLDU


Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüplerinden Gümüşsuyuspor'da Genel Kurul heyecanı vardı.