3 Ağustos 2019 Cumartesi

ORTAÇEŞMESPOR, DOĞUBEYAZIT'A 3 GOLLÜ BİR MAÇ İLE VEDA EDİYOR

Beykoz İlçesinin Süper Amatör Ligdeki temsilcilerinden olan Ortaçeşmespor, Ağrı-Doğubeyazıt kampının son gününde Doğubeyazıt SK ile yapmış olduğu 2.karşılaşmadan da galibiyetle ayrıldı.

2 Ağustos 2019 Cuma

BAŞKAN MURAT AYDIN, ABANA DENİZ ŞENLİKLERİNE KATILDI

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Kastamonu Abana Deniz Şenlikleri Festivaline katılırken, daha önceden uzun yıllar öncesinden tanışıklığı olduğu yeni Belediye Başkanı Yunus Akgün’ün konuğu idi.

YAŞLILARIN EVLERİ TEMİZ, YÜZLERİ GÜLEÇ

Yaşlıların Evleri Temiz Yüzleri Güleç Beykoz Belediyesi’nin uyguladığı Evde Temizlik Hizmeti yaşlı ve ihtiyaç sahibi kimselerin yüzünü güldürüyor.

BÜNYAMİN YILMAZ İLE SİNEMA KONUŞMALARI DEVAM EDİYOR


ORTAÇEŞMESPOR'UN DOĞUBEYAZIT MİSAFİRLİĞİ SONA ERİYOR

Beykoz İlçesinin İstanbul Süper Amatör Ligdeki temsilcilerinden olan Ortaçeşemspor’da Ağrı-Doğubeyazıt Kampında sona gelindi.

BAŞKAN AYDIN, KARDEŞ BOSNA HERSEK’DE EĞİTİM VE KÜLTÜR MERKEZİ AÇILIŞINDA İDİ


 Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Glamoc İslam Birliği işbirliğinde, Beykoz, Gebze, Kocaeli Büyükşehir, Sancaktepe, Selçuklu ve Zeytinburnu Belediyelerinin destekleriyle Bosna Hersek’in Glamoc şehrinde inşa edilen ‘Eğitim ve Kültür Merkezi’ törenle hizmete açıldı.

29 Temmuz 2019 Pazartesi

DOĞUBEYAZIT'TA GÜNDEM .....ORTAÇEŞMESPOR


Ağrı-Doğubeyaztı'ta tabiri caizse tam anlamı ile Ortaçeşmespor rüzgarı esmekte...ilçe tarihinde ilk kez İstanbul'dan bir Amatör Takımının kamp yapmak için tercih ettiği ilçede Bordo-Beyazlı ekibin gelmesi ile renkli ve hareketli anlar da beraberinde yaşanmaya başlandı.

BEYKOZ BLD.SPOR HENTBOL TAKIMININ İLK ADRESİ SPOR AKADEMİSİ SAHASI İDİ

Türkiye Erkekler Hentbol Süper Liginin başarılı takımlarından olan Beykoz Belediyspor 2019-20 Sezonunun ilk çalışmasını Marmara Üniversitesi Anadoluhisarı Kampüsü Stadında gerçekleştirdi.

BEYKOZ SAHİLİ HAFTA SONU SU SPORLARI FESTİVALİYLE CANLADI


Boğaz’ın en mavi ve uzun sahiline sahip ilçelerinden Beykoz’da Türkiye’nin çeşitli kulüplerinden 60 sporcunun karşılaştığı, ödüllü halk yarışmalarının yapıldığı “Beykoz Su Sporları Festivali” (27-28 Temmuz) renkli görüntülere sahne oldu.

ORTAÇEŞMESPOR'A DOĞUBEYAZIT KAMPINDA DAVUL-ZURNALI BİR KARŞILAMA VARDI

İstanbul Süper Amatör lig Takımlarından Ortaçeşmespor’da Ağrı-Doğubeyazıt Kampı neşeli başladı. Beykoz Temsilcisi özel bir otobüs ile geldiği kentte davul-zurna ile karşılanırken, ilk kez bir İstanbul Futbol Takımının Kamp için gelmesi ilçede büyük bir heyecana sahne oldu.

BEYKOZ BLD.SPOR HENTBOL'DA YENİ SEZON İÇİN TOPLANDI

Türkiye Erkekler Hentbol Süper Liginde mücadele eden Beykoz Belediyspor Hentbol Takımı 2019-20 Sezonu için toplandı.