14 Temmuz 2023 Cuma

BEYKOZLULAR 15 TEMMUZ’DA DEMOKRASİ NÖBETİNE DURUYOR


Türk demokrasi tarihinin en şanlı kahramanlık destanın yazıldığı  “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Beykoz’da, Kur’an-ı Kerim tilaveti, Ozan Manas konseri, dualar ve demokrasi nöbetinin yer aldığı programla anılacak. 

BEYKOZ SPOR ORMANI’NDA “GECE YARIŞI” HEYECANI BAŞLIYOR


Türkiye’nin en büyük spor ormanı olarak kapılarını açan “Beykoz Spor Ormanı”, bisiklet severlerin  doğa ve ay ışığıyla buluşacağı “Gece Yarışı”na ev sahipliği yapacak.  

13 Temmuz 2023 Perşembe

RİVA 2. KOY’DA YAZ PÜFÜR PÜFÜR BAŞLADI


İstanbul’da yaz aylarına heyecan ve keyif getiren Riva 2. Koy, altın kumlu sahili, muhteşem manzarası, kafeleri ve dinlenme alanlarıyla sezonu açtı.

ORTAÇEŞMESPOR'UN EFSANESİ RAMAZAN ERGİN'E ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

 

Yaşadığı rahatsızlık sonrasında Beykoz Devlet Hastanesinde tedavi süreci devam eden Ortaçeşme Spor Kulübü Müdürü Ramazan Ergin'e gerçekleşen ziyaretlerin ardı, ardası kesilmiyor...

BEYKOZ SK BAŞKAN ADAYI ATİLLA SİPAHİOĞLU CUMHURİYETKÖY ZİYARETİNDE İDİ


Temmuz Ayı sonunda yapılacak olan Beykoz Spor Kulübü Olağanüstü Kongresi öncesinde başkan adaylarının çalışmaları ve yönetim oluşturma süreçleri devam etmekte.

11 Temmuz 2023 Salı

A.HİSARI İDMANYURDUSPOR TRANSFER AÇILIŞI GÖKHAN GÖDEK İLE YAPTI


İstanbul Süper Amatör Liginin Beykoz temsilcilerinden olan ve Türk Spor Tarihinin Asırlık Çınarlarından Anadoluhisarı İdmanyurduspor'da transfer dönemi resmen başladı.

LOKMAN HOCAYI KAYINPEDERİNİN SON YOLCULUĞUNDA YALNIZ BIRAKMADILAR


Beykoz İlçesinin adı tarihe not düşülen antrenörlerinden olan ( Çubukluspor U17 Yaş Takımı ile Türkiye Şampiyonluğu ) Lokman Balcı'nın dün ( Pazartesi ) vefat eden Kayınpederi Recep Cesur son yolculuğuna uğurlandı.

ORTAÇEŞMESPOR'UN EFSANESİ RAMAZAN ERGİN'E HASTANE ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR


Beykoz İlçesinin en tecrübeli bir diğer ifade ile duayen Kulüp Müdürlerinden, Yöneticilerinden olan Ortaçeşmespor Kulüp Müdürü Ramazan Ergin'e yatmakta olduğu Paşabahçe Hastanesinde geçmiş olsun ziyaretleri devam etmekte.

BOĞAZ’IN YENİ GÖZDESİ “BEYKOZ KAHVECİSİ” AÇILDI


İstanbul’un en güzel manzaralı sahilinde kurulan “Beykoz Kahvecisi” enfes aromalı dünya kahveleri, zengin tatlı menüsü, modern ve sıcacık atmosferiyle kapılarını açtı.

BEYKOZ'DA ŞİFA VE EĞLENCE DOLU IHLAMUR FESTİVALİ


İstanbul’un doğa ve huzura kaçış noktası Beykoz, ormanlarından ıhlamur kokularının yükselmesiyle şifa ve neşe dolu “Ihlamur Festivali”ne ev sahipliği yaptı. Karadeniz Müziği’nin sevilen ismi Davut Güloğlu’nun konser verdiği festivalde, çocuk eğlenceleri ve ıhlamur ikramı yer aldı.   

10 Temmuz 2023 Pazartesi

LOKMAN BALCI HOCANIN ACI GÜNÜ...

 

Çubukluspor Takımının eski futbolcularından şampiyon takımlarında Teknik Sorumlu olarak görev yapan Lokman Balcı'nın acı günü...

9 Temmuz 2023 Pazar

ORTAÇEŞMESPOR RAMAZAN ERGİN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

 

GEÇMİŞ OLSUN RAMAZAN ERGİN....ALLAH'TAN ŞİFA DİLERİZ


Beykoz İlçesinin kulüp müdürlüğü açısından duayen isimlerinden olan Ortaçeşme Spor Kulübü Kulüp Müdürü Duayen isim Ramazan Ergin yaşadığı rahatsızlığın ardından hastaneye kaldırıldı.