17 Eylül 2023 Pazar

MHP İLÇE BAŞKANI EMRE ÇÖMLEKÇİ, BEYKOZ'U SOKAK, SOKAK GEZMEYE DEVAM EDİYOR


Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Yönetimi, Genel Merkez’in ülke genelinde başlattığı "Komşum Nasılsın?" programı kapsamında konutları ziyaret ediyor.

MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi’nin koordinesinde gerçekleşen ziyaretlerde hane halkının hal hatırı sorulurken, Cumhur İttifakı’nın politikaları da anlatılıyor.

2024 Yerel Yönetimler Seçimlerine gidilirken, Cumhur ittifakının hedeflerinin ve muhalefetin tutumunun vatandaşlarla daha yakından paylaşıldığını kaydeden MHP Beykoz İlçe Başkanı Emre Çömlekçi, “Yaptığımız ev buluşmalarımızda vatandaşlarımıza MHP'nin politikaları, Cumhur İttifakının hedefleri anlatıyor, diğer yandan vatandaşlarımızın sorun, talep ve önerilerini de dinliyoruz” ifadelerini kullandı.
Sokak sokak hane hane gezeceğiz

Çömlekçi, "Beykoz’un tüm mahallelerinde daha evvel saha çalışması yaptığımız için, mahalle sakinlerimizin evlerine daha kolay misafir olmanın avantajını yakaladık ve bunu en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Bu ziyaretlerimiz gönül köprülerine dönüşüyor olması da bizleri son derece mutlu ediyor.” dedi.

Çömlekçi, "Komşum Nasılsın?" ziyaretlerinin seçimlere kadar Beykoz’un bütün mahallelerinde eş zamanlı olarak devam edeceğini belirtti.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder