2 Mart 2023 Perşembe

COŞKUN OKUR, " HİÇBİR MAÇ OYNANMADAN NE KAZANILIR NE DE KAYBEDİLİR "


İstanbul Süper Amatör Lig 2.Grubunda Beykoz İlçesini temsil eden Paşabahçespor'da Kulüp Başkanı Coşkun Okur'dan Cumartesi günü oynayacakları Beşyüzevlerspor maçı öncesinde açıklama geldi.

Şampiyonluğun iddialı ekiplerinden olan Beşyüzevlerspor'u evlerinde konuk edeceklerini hatırlatan Başkan Okur, " Hiçbir maç oynanmadan ne kazanılır, ne de kaybedilir...rakibimizin lider olması kendilerini maç öncesinde avantajlı kılıyor olabilir, ancak biz de bu maça iyi hazırlandık. Teknik Sorumlumuz Fırat Önder ve futbolcu kardeşlerimiz maça büyük önem veriyor. Cumartesi günü sahaya çıkacaklar ve giydikleri Paşabahçespor formasının hakkının son düdük çalıncaya değin vereceklerdir. Bu zorlu mücadele öncesinde Paşabahçespor'a gönül verenleri bu genç kardeşlerimize destek olmaya davet ediyorum. Verilen arada açıklarını kapattılar. İnşallah istediğimiz sonuçla ayrılacağız " diye konuştu.

Ligde ilk yarıda Zara Ekinli Stadında gerçekleşen karşılaşmayı Beşyüzevlerspor Takımı 2-0 galip kapatmıştı. Paşabahçespor-Beşyüzevlerspor maçı 4 Mart Cumartesi Günü Paşabahçe Stadında Saat 14.30 da başlayacak.

TALİP ERCAN ( ER-HA BEYKOZ )


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder