7 Haziran 2024 Cuma

ÇAVUŞBAŞISPOR, KAMİL ÇOLAK İLE YOLA DEVAM DEDİ !


İstanbul Süper Amatör Lig temsilcilerinden Çavuşbaşıspor'da 2024-25 Sezonu Takımı çalıştıracak isim netleşti.

Beykoz temsilcisinde 2023-24 Sezonunda Takımı İstanbul Süper Amatör Lige taşıyan deneyimli teknik adam Kamil Çolak ve Yardımcı Antrenör Onur Batıgün ile masaya oturan yönetim yeni sezonun ilk değerlendirme toplantısını yaptı.
Kırmızı-Beyazlı Ekipte Kulüp Başkanı Yaşar Şahin, A Takımdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeleri Cumhur Bayram ve Mehmet Şahin'in katıldığı toplantı sonrasında Çolak ve Batıgün ile anlaşmaya varıldı ve gelecek sezonun yol haritası çizildi.
Çavuşbaşı Spor Kulübü Başkanı Yaşar Şahin, toplantının ardından yaptığı açıklamada, " 2024-25 Sezonunda İstanbul Süper Amatör Ligde zirveye oynayacak bir takım kurma düşüncesindeyiz. Hem hocalarımız hem de bizler yöneticiler olarak bu konuda ilk görüş alışverişini yaptık. Kamil ve Onur Hocalarımız ile yeniden anlaşmaktan mutluyuz, her iki taraf için de hayırlı olsun " diye konuştu.

Beykoz temsilcisinde bir yandan kadro oluşturulması ile ilgili çalışmalar başlarken diğer yandan müsabakalarını oynadığı Çavuşbaşı Stadında tadilat-yenileme çalışmaları gerçekleşmekte. Bu anlamda stadın aydınlatma sistemi yenilenirken, aynı şekilde kulüp binasında da tadilat işlemleri devam etmekte.

TALİP ERCAN ( ERHA BEYKOZ )Hiç yorum yok:

Yorum Gönder