18 Temmuz 2019 Perşembe

BEYKOZ 1908'DEN BJK RİVA KAMPINA ZİYARET VAR

TFF Riva Milli Takımlar Tesislerinde 2019-20 Futbol Sezonu ilk etap sezon öncesi çalışmalarını yapmakta ola Süper Ligin Güçlü ekiplerinden Beşiktaş’a, Beykoz 1908 Yönetim Kurulu adına ziyaret vardı.

Beykoz 1908 A.Ş. Kulüp Başkanı Zeki Aksu, Kulüp Başkan Yardımcıları Mehmet Bilir ile Hamza Koçal ile Sarı Siyahlı ekibin 100. Yıl Şampiyon Takımının Genel Kaptanı Birol Balıkçı ve Kulüp Kongre Üyelerinden Talip Ercan’ın hazır bulunduğu ziyaret oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti.
Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile Yardımcı Antrenör Şenol Fidan tarafından konuk edilen Beykoz 1908 Heyetinin ziyaretinden son derece memnun olduklarını ifade eden Teknik Patronlar Beykoz 1908 Takımına yeni sezonda başarı dileklerinde bulundu.
Ziyarete anlam katan bir başka konu ise Avcı’nın Yardımcısı olan Şenol Fidan’ın Sarı-Siyahlı Ekip Altyapısından yetişen bir futbolcu olması idi. Fidan, ” Doğup büyüdüğüm ve futbola ilk adım attığım Kulüp olan Beykoz 1908’den gelen ziyaret beni ziyadesi ile memnun etti. Güzel bir nostalji ve hoş bir sohbet ortamı yaşadık. Çok güzel anılarım oldu, İnşallah eski parlak günlerine dönüş yapacaklar. Tüm Beykozlular takımlarına sahip çıkmalı. Zeki Aksu Başkanımızın şahsında başarı dileklerimi iletmek isterim ” diye konuştu.
Öte yandan Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Beykoz’un Yeni Stadının hayırlı olması temennisinde bulunurken, Vakit bulduğu anda Kulübü ziyaret etme düşüncesinde olduğunu ifade etti.
Beykoz 1908 A.Ş. Başkanı Zeki Aksu, Türk Futbolunda önemli bir yeri olan Beşiktaş Futbol Takıma 2019-20 Sezonunda başarı dileklerinde bulunurken, ” Abdullah Avcı ve Şenol Fidan ile yeni hedeflere yelken açan Siyah-Beyazlı ekibimize başarı diliyorum. Çok sıcak ve hoş muhabbet ile dolu bir sohbette bizleri konuk ettiler. Kulüp bünyemizden yetişen bir isim olan Şenol Fidan’ın göreve başlaması ise bizlere farklı bir heyecan kattı. ” diye konuştu.


Beykoz 1908 A.Ş. Heyetinin TFF Riva Milli Takımlar Tesislerinde yapılan ziyarette Boğaziçi Ekibinin Başkanı Aksu 2019-20 Sezonu için çıkardıkları Kombine Kartlardan Abdullah Avcı ve Şenol Fidan’a takdim etti. Öte yandan ziyaret esnasında Tesislerde bulunan Beşiktaş Takımının bir zamanlar efsane isimlerinden olan Rasim Kara ve Mehmet Ekşi’de sohbet ortamına dahil oldular.


Bu arada ziyarete katılan Beykoz Spor Kulübü Başkan Yardımcılarından Hamza Koçal’ın çocukları Siyah-Beyazlı futbolcular ile aynı karede görüntü verirken renkli anlar da beraberinde yaşandı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder