16 Ağustos 2019 Cuma

BEYKOZ'UN ATLETİZM'DEKİ YENİ YILDIZLARI YOLDA !


Beykoz İlçesinde her ne kadar futbolun gölgesinde kalınsa da bireysel sporlarda başarılı sonuçlar alınmaya devam ediyor. Özellikle Atletizm ve Tekvando gibi sporlarda başarılı, şampiyon sporcular dikkatleri çekmekte.

2019 Yaz Döneminde bir birinden değişik spor dallarında spor okulları açan ve yüzlerce çocuk ve genci spor ile buluşturan Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü bu yönü ile İstanbul genelindeki müdürlükler içinde çok farklı bir yere sahip.

Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük Yaz dönemini dolu, dolu geçirdiklerini söylerken, " Atletizm'den, Cimnastik'e değin birçok spor dalı için çalışmalarımız devam etmekte. Öte yandan Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak ilçemizdeki yetenekli sporcuları ortaya çıkarma amacı ile yetenek taramalarımız yapıldı. Hangi spor dallarına yatkınlıkları konusunda görüş birliğine varıldı ve her biri kendi branşlarında eğitim almaya, antrenmanlara devam etmekte. Özellikle Atletizm sporunda elimizde çok geniş bir liste var. Ben bu listeden birçok şampiyon hatta milli sporcu çıkacağı inancındayım. Miray Gür Hocamız nezaretinde yapılan antrenmanlar yoğun ve de bir o kadar da heyecan ve eğlenceye sahne olmakta " diye konuştu.

Yıllar önce başladığı atletizm sporunda başarılı bir mazisi olan Miray Gür ise şimdi bütün tecrübelerini yeni yıldız adayları için aktarmakta. Miray Gür ERHA BEYKOZ'a yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi...." Ben bu spora gönül vermiş biri olarak, ilçemizin bu anlamda çok farklı bir yeri olacağı inancındayım. Geçmiş yıllarda birçok İstanbul, Türkiye Şampiyonları ve Milli Sporcular çıktı.
Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde yapılan olarak son çalışmamızı atletizm antrenmanlarımıza Hidiv Kasrı kros parkurunda gerçekleştirdik

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder