16 Ağustos 2019 Cuma

GÜMÜŞSUYUSPOR'UN TRANSFERDE BOŞ GÜNÜ YOK ! HER GÜNE BİR TRANSFER...

2019-20 Sezonu öncesinde transferde en hareketli kulüplerin başında gelen Beykoz İlçesinin İstanbul 1.Amatör ligdeki temsilcisi Gümüşsuyuspor’da iç ve dış transferde yeni imzalar peş, peşe geldi.

Yeşil-Beyazlı ekip dış transfer görüşmeleri kapsamında masaya oturduğu  defansın sol tarafında görev yapan Mehmet Harun Bulut ile savunmasını güçlendirdi. Bulut, Çubukluspor alt yapısında yetişip Süper Amatör Lig deneyimi yaşayıp bir çok maçta görev alırken daha sonra Tokatköyspor’a transfer olup burada şampiyonluk yaşamıştı. Beykoz temsilcisinin bir üst lige çıkmasında rol oynayan Mehmet Harun Bulut güçlü sol ayağı , duran toplarda etkili vuruşları ile savunmada güven veren futbolu ile biliniyor.


Transfer komitesinde görev alan Necdet Kocaman ” Teknik kadromuzun verdiği rapor doğrultusunda transferlerimize devam ediyoruz.Transferlerimizin devam ediyoruz eksik bölgelerimize takviyelerimiz devam edecek.Çoğu bölgede istediğimiz oyuncuları aldık.Netleştiremediğimiz bölgelerdeki transferlerde alternatif oyunculara yönelip iyi bir takım kurma yolunda çalışmalarımız devam edecek . “
Gümüşsuyuspor iç transferde forvet ve savunmada görev yapan Çağdaş Kaya ile tekrar anlaştı, transfer komitesi ile yaptığı görüşmeden olumlu ayrılan yetenekli isim bu sene de Yeşil – Beyazlı forma için mücadele edecek. Transfer Komitesinde yer alan isimlerden Engin Bayram ” Hocamızın takımda kalmasını istediği bir oyuncuydu.Şahsen ahlak olarak çok sevdiğim sahadaki kazanma hırsı , mücadeleci yapısı ile beğendiğim oyuncunun tekrar takımda kalmasına sevindim.Transfer komitesi olarak böyle bir oyuncuyu tekrar Gümüşsuyuspor’a kazandırdığımız için mutluyum.Hayırlı olsun..” şeklinde açıklamada bulundu.


Beykoz temsilcisinde iç transferde bir haberde Selahaddin Erdal‘dan geldi. Orta saha görev alan ve Gümüşsuyuspor alt yapısından yetişen 17 yaşında A takım seviyesinde oynayamaya başlayan yetenekli isim, uzun yıllar görev yaptığı Gümüşsuyuspor’da devam kararı aldı.
Selahaddin Erdal anlaşma sağlanmasının ardından yaptığı açıklamada ise şu ifadelere yer verdi, ” Gümüşsuyu spor benim evim , yuvam yönetimin izni ile bir kaç takımdan gelen teklifler olmuştu yaptığım görüşmelerde en iyisinin tekrar Gümüşsuyuspor olduğuna karar verdim. Burada olduğum için mutluyum hocama yöneticilerimiz Emre Yavaş ve Mustafa Kurtuluş’a her zaman göstermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederim. “

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder