16 Eylül 2023 Cumartesi

BEYKOZ İSHAKLISPOR, MALTEPESPOR'U TEK GOLLE GEÇTİ


TFF Bölgesel Amatör Ligin iki İstanbul Temsilcisinin Bolu Abant kamplarında yaptıkları hazırlık müsabakasında Maltepespor karşısında galip ayrılan taraf Beykoz İshaklıspor oldu.

Tarihinde ilk kez TFF Bölgesel Amatör Ligde mücadele etmeye hazırlanan Boğaziçi ekibi, yılların deneyimi rakibi karşısında sahadan tek gollü galibiyetle ayrıldı. 
Karşılaşmaya Kalede Yakup, Serhat, Talha, Hakan, Erhan, Alim, Onur Aydın, Onur Karavuş, Taner, Ramazan, Ömer Coşkun'dan oluşan Bordo-Mavili ekipte kaydedilen tek gol ise Ramazan ile geldi.

45.Dakikada organize gelişen Beykoz İshaklı atağında soldan bindirme yapan Taner, topu yerden Ramazan ile buluşturdu, onun da vuruşunda top ağlarla buluştu.
Bu arada karşılaşmayı Beykoz İshaklıspor Başkanı Ali Cinel, Asbaşkan Selim Şimşek ile Maltepespor Başkanı Ömer Lefzan yöneticileri ile birlikte izlediler.

Müsabakanın ardından görüşlerini açıklayan Beykoz İshaklıspor Başkanı Ali Cinel, oynanan futboldan memnun olduğunu ifade ederken, " Maç genelinde üstün bir performans ortaya koyan futbolcularımı kutluyorum. Bizlere güzel bir galibiyet yaşattılar. İnşallah ilk kez yer alacağımız ligde sürpriz takımlardan biri olmak istiyoruz. Metin Aydemir Hocamız ve futbolcularımıza güveniyoruz " şeklinde konuştu.

HABER Talip ERCAN / FOTOĞRAFLAR Muhammed Batun


 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder