15 Haziran 2024 Cumartesi

A.HİSARI İDMANYURDU TRANSFERDE 1 İÇ BİR DE DIŞ İLE AÇILIŞI YAPTI


İstanbul Süper Amatör Liginin Beykoz İlçe temsilcilerinden olan Anadoluhisarı İdmanyurduspor kulübü 2024-25 Sezonu Transfer çalışmalarını başlatırken bir iç bir de dış transfere imza attı.

Yeşil-Sarılı ekip Dış Transferde ilk hamlesini Beykoz içinden yaparken, en son olarak İstanbul Süper Amatör Liginin Beykoz İlçesi takımlarından Beykoz İdmanyurduspor'dan Orta Saha oyuncusu Caner Çoban ile yaptı.

Boğaziçi ekibi iç transferde açıkladığı ilk isim ise yeni sezon için anlaşmaya vardıkları Onur Ün oldu. Başarılı isim orta sahada görev yapmakta.

Her iki isim de sembolik olarak attıkları imzalar ile " Yeni sezonda Anadoluhisarı İdmanyurduspor forma giyeceğiz " mesajını vermiş oldu.Öte yandan Anadoluhisarı İdmanyurduspor'dan bir anlaşma haberi de Burkan Satır ile geldi.

2023-24 Sezonunda Teknik Kadroda yer alan Kondisyoner Burkan Satır yeni sezonda da görevine devam edecek.

Anadoluhisarı İdmayurdu Spor Kulübü Başkanı İlker Güner ellerinde bir liste olduğuna vurgu yaparken, " Teknik Kadromuzun Ulaş Kar ve Taygun Kuşdemir ikilisinin de takımda görmesini istediği isimler bu listede yer almakta. Hedefimiz belli bu sezon takımımızı TFF Bölgesel Amatör Lige çıkarmak. Bunun için Bayram sonrası yoğun bir gündem bizleri bekliyor olacak " dedi.

Başkan Güner, açıklamasının sonunda başta ilçe spor camiası olmak üzere herkesin Kurban Bayramlarını kutladı.

TALİP ERCAN ( ERHA BEYKOZ )


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder