14 Haziran 2024 Cuma

BEYKOZ KULÜPLER BİRLİĞİNDEN BAŞKAN KÖSELER'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ VAR


Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler'e bir hayırlı olsun ziyareti de Beykoz Kulüpler Birliğinden ( BİSK ) geldi.Birlik Başkanı Asım Özdemir ve Kulüp Başkanlarının katılım sağladığı ziyarette Başkan Köseler'e görevinde başarı dileği iletildi. 

Bu arada ziyaret Başkan Köseler'in Doğum Gününe de denk gelince daha önce hazırlatılan doğum günü pastası sohbet esnasında sürpriz bir şekilde sunuldu.Ziyarette ilçe sporu ile ilgili bazı düşünceler de aktarılırken özellikle çocuk ve gençlerin spora yönlendirilmesi için çalışma yapılması da gündeme geldi.

Başkan Köseler işlevini yitiren Recep Şahin Köktürk Spor Salonu ile ilgili yeniden yapılmasına yönelik düşüncelerinin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na geçtiğimiz günlerde yaptığı ziyarette aktarıldığı bilgisini verdi.
Beykoz Spor Ormanında yapılan Spor Salonunun tamamlanması için Gençlik ve Spor Bakanlığının çalışmaları tamamlaması, dileğinde bulunan Başkan Köseler bunu ilettiklerini söylerken Belediye Bütçesi ile bunu tamamlamalarının mümkün olamayacağını aktardı.

Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler, " Beykoz İshaklıspor'un TFF 3.Ligine çıkma başarısı göstermesi hepimizi mutlu etti...İnşallah bu güzel tabloyu tüm kulüpler yaşar, Beykoz'da yaşar " dedi.

Başkan Köseler spor kulüplerinin önemli bir misyonu olduğuna atıfta bulunup, " Okul sayılarının artması bir anlam ifade etmiyor, bu toplum ve bizler eski öğretmenlerimizi arıyoruz...bu eğitim sistemi ile diğer ülke gençleri ile yarışabilmek mümkün olamaz. Gençler çabuk ve çok kazanmak istiyor, emek ağırlıklı çalışma düzeninden gelen biri olarak gençlerin bu farklı düşüncesine üzülüyorum. Bu anlamda spor çok anlamlı...birlikte oynamak sureti ile yakalanacak takım ruhunun, paylaşmanın , ve sosyalleşmenin önemli etkilerinden biri olan spor konusunda aileler de çocuklarını bu düşüncelerle spor kulüplerine göndermek sureti ile çocukları için bir değişim süreci yakalamak istiyor

CİNEL, " İSMİMİZİ BEYKOZ FK VE RENGİMİZİ SARI-SİYAH YAPMAK İSTİYORUZ "

Ziyarette Beykoz İshaklıspor Kulüp Başkanı Ali Cinel söz alıp yaptığı kısa açıklamada takımlarının ismini Beykoz FK ve renklerini de Sarı-Siyah yapma düşüncesinde olduklarını aktarırken Başkan Köseler'in bu konudaki düşüncesini ve katkısını önemsediklerine vurgu yaptı.

Beykoz'da spor gündemindeki aciliyet arz eden durum konusunda ilçe spor camiasından katmanların yer alacağı geniş katılımlı bir toplantı yapılması ve bu sayede ortak akıl ile hareket edilmesi yönünde bir öneride bulunan Başkan Köseler, bunu Bayram sonrası gerçekleşmesi yönünde talepte bulundu.Gerçekleşen ziyarette Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Taner Aksu ile Beykoz Belediye Meclis Üyeleri Uğur Gökdemir ve Saadettin Özgür Özçelik'te hazır bulundu.

Beykoz Kulüpler Birliğinin Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler'e yaptığı ziyaret günün anısına çekilen fotoğraf karesi ile son buldu.

TALİP ERCAN ( ERHA BEYKOZ )
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder