28 Haziran 2022 Salı

BEYKOZ BELEDİYESİ İLÇE SPOR KULÜPLERİNE SPOR MALZEMESİ YARDIMINDA BULUNDU


Beykoz Belediye Başkanlığı İlçede bulunan spor kulüplerine spor malzemesi yardımında bulundu. 

Daha önce Paşabahçe Stadında yapılması düşünülen tören hava şartlarındaki değişiklik ihtimali nedeni ile Soğuksu'da bulunan Yücel Çelikbilek Kültür Merkezinde yapıldı.

İlçenin değişik spor kulüplerinden gelen sporcuların renkli görüntüleri altında salonun dolması sonrasında Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın sporculara hitaben bir konuşma yaparken, hem sporculuk hayatlarını devam ettirmelerini hem de okullarında başarılı birer öğrenci olmalarını istedi.

Başkan Murat Aydın'ın konuşması sonrasında ilk sırada Beykoz 1908 A.Ş. Kulübü olmak üzere tüm kulüp temsilcilerine sembolik malzeme dağıtımı yapılırken program sonunda Başkan Murat Aydın, Spordan Sorumlu Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam ile Kulüp Temsilcileri katılan sporcularla güne not düşülecek klasik fotoğraf karesinde buluştular.

Soğuksu Yücel Çelikbilek Kültür Merkezinden dağıtılan spor malzeme kolileri teslim alındı. Malzeme dağıtım töreninde spor okulları sporcuları ile katılan spor kulüplerinin yanı sıra bazı spor kulüpleri programda yer almazken malzemeleri daha sonra teslim edilecek.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder