29 Haziran 2022 Çarşamba

MAHMUT, ÜMİT VE HASAN EMRE'DEN KAVACIKSPOR'A VEDA VAR


TFF Bölgesel Amatör Liginin tek Beykoz Temsilcisi olan Kavacıkspor'da 2021-22 sezonun tamamlanmasını ardından transfer döneminde ilk haberler takım veda eden isimlerden geldi.

Yıllardır yeşil-beyazlı takımda forma giyen şampiyonluklar yaşayan deneyimli isimlerden Hasan Emre Aydın, Mahmut Özkan ve Ümit Memiş Boğaziçi ekibine veda eden ilk isimler oldular.

Orta sahanın deneyimli ismi Mahmut Özkan Kavacıkspor camiasına veda mesajı iletirken, " Uzun bir süre formasını onurla, gururla taşıdığımı Kavacıkspor takımına veda ettim. Burada çok güzel arkadaşlıklar ve anılar yaşadık. TFF Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden takımızı ilk senesinde ligde tuttuk. Bundan sonraki sezonlarda Kavacıkspor'a başarılar diliyorum, Başkanından kulüp yönetimine, tribünlerdeki sevdalılarına herkese selamlarımı, sevgilerimi iletiyorum" diye konuştu.
Kavacıkspor takımının başarılı ismi Mahmut Özkan'ın kariyerinde TFF Bölgesel Ligde 66 maç ve 5 golü , Süper Amatör Ligde ise 5 kez şampiyonluk sevinci bulunmakta.

Beykoz temsilcisinde savunmanın sağında görev yapan ve hızlı ileri çıkışları ile, güçlü yapısı ile bilinen Ümit Memiş takıma veda eden bir başka isim oldu.
Kavacıkspor'a veda eden bir başka isim ise Hasan Emre Aydın oldu....Aydın başarılı sezonlar yaşadığı takımına kariyerinde yeni sayfalar açmak amacı ile ayrıldığını söylerken Kavacıkspor camiasına selamlarını gönderdi.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder