25 Nisan 2024 Perşembe

BEYKOZ TEMSİLCİSİ BOĞAZİÇİ 1907 HAFTA İÇİNİ AVANTAJLI GEÇİRDİ 4-1


Beykoz İlçesinin İstanbul 2.Amatör Ligdeki temsilcilerinden Boğaziçi 1907 Spor, hafta içi müsabakasında Paşabahçe Stadında konuk ettiği Maltepe Zümrütevler'i 4-1 mağlup ederken, liderliğini de sağlama aldı.

Maçın henüz ilk dakikalarında Seymen Taşkın ile bulduğu golle avantajlı başlayan Beykoz temsilcisi ilk yarı bitmeden Ömer Faruk Aydın ile gelen golün ardından soyunma odasına neşeli gitti 2-0.
İkinci yarıda Efe Can Gülpınar ile gelen konuk takım golünün ardından gol için yüklenen Boğaziçi 1907 Spor günün golcü ismi Ömer Faruk Aydın ile gelen 3.gol sonrası oyunda kontrolü eline aldı.

Ömer Yıldırım ile bir gol daha hanesine yazdıran Boğaziçi 1907 Spor en yakın takipçisi İdealtepespor'un önünde 1 puanlık avantajla 16 puana ulaşıp liderliğini sağlama aldı.

Stat : Paşabahçe

Hakemler : Orhan Şimşek, Bekir Gönen, Kağan Demirler

Boğaziçi 1907 Spor : Rıfat Can ( Dk.46 Serhan ), Batuhan, İshak Berke, Bilal ( Dk.53 Mustafa Berat ), Ömercan ( Dk.61 Ertuğrul ), Efe Can, Ömer Faruk, Seymen, Arda, Ömer Yıldırım, Arel ( Dk.53 Eyüp )

Yedekler : Doğukan, Furkan Taha, Yılmaz Can, Hamza, Bedirhan

Antrenör : Aycan Demir

Maltepe Zümrütevler : Erenalp, Kerem ( Dk.73 Mehmet ), Ali Rıza ( Dk.59 Devran ), Berat Çelik, Atakan, Ufuk ( Dk.70 Eren ), Nurkan, Emirhan, Mert, Berat Şahin ( Dk.46 Ömer ), Efe Can ( Dk.70 Hakan )

Yedekler : Kürşat Mercan, Kayra Umut, Hacı Mehmet, Ömer Arda, Berkant

Antrenör : Mert Yıldırım

Goller : Dk.3 Seymen Taşkın, Dk.44, Dk.56 Ömer Faruk Aydın, Dk.54 Efe Can Gülpınar, Dk.68 Ömer Yıldırım

Kırmızı Kart : Dk.89 Seymen Taşkın

ERHA BEYKOZ


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder