4 Nisan 2024 Perşembe

VE ALAATTİN KÖSELER MAZBATASINI ALDI


Beykoz Belediye Başkanlığına seçilen Köseler ve Meclis Üyeleri İlçe Seçim Kurulundan mazbatalarını aldı.Beykoz İlçe Seçim Kurulunda düzenlenen törenle Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler ve 18 Meclis Üyesi mazbatalarını aldı.

Mazbata törenin CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra çok sayıda partili katıldı.
İlçe Seçim Kurulu Başkanı Nisan mazbatasını alan Beykoz Belediye Başkanı Köseler, seçilen 18 meclis üyesi ile birlikte 5 yıl boyunca sosyal belediyecilik örneği sergileyeceklerini söyledi.
Köseler, kendisine destek olan herkese canı gönülden teşekkür ederek, yarından itibaren Beykoz için çok sıkı bir şekilde çalışmaya başlayacaklarını kaydetti.

AK Partinin 20 yıl Beykoz’da hizmet ürettiğini hatırlatan Köseler, “Bu hizmetlerden iyi olanları sürdüreceğiz. Eksik olanlar varsa tamamlayacağız. Her şeyi Beykoz ve Beykozlular için yapacağız” diye konuştu.

CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik de seçim kurulunda olmalarından ötürü siyasi bir konuşma yapmayacağını, seçim sürecinde yoğun mesai yapan seçim kurulu üyelerine ve emniyet güçlerine teşekkür etti.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder