23 Şubat 2024 Cuma

BAŞKAN ADAYI KÖSELER İLE İLÇE BAŞKANI TAŞTAN PAŞABAHÇE SKM'DE BİR ARAYA GELDİ


Geçirdiği kalp rahatsızlığının ardından hastaneye kaldırılan CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, 2 günlük aranın ardından saha çalışmalarına başladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, çarşamba günü partililerle birlikte gerçekleştirdiği toplantı sırasında kalp krizi geçirmiş, ambulansla Özel Medistate Hastanesine kaldırılmıştı.

Burada doktorların ilk müdahalesinin ardından anjiyo olan Taştan, 24 saatlik gözetim süresini doldurarak taburcu edilmişti.

Taştan, evindeki 1 günlük dinlenmenin ardından hızlı bir şekilde sahaya dönerek seçim çalışmalarını sürdürmeyi tercih etti.

Beykoz Belediye Başkan Adayı Alaattin Köseler, Meclis Üyesi Adayları ve bazı partililerle Paşabahçe’de kurulan Seçim Koordinasyon Merkezinde bir araya gelen Mahir Taştan, bu buluşmaya ilişkin sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.Paylaşımında Beykozluluk vurgusu yapan Taştan, “Seçim Koordinasyon Merkezimizde arkadaşlarımızla bir araya gelerek devam eden çalışmalara ilişkin bilgi aldım. Sahadayız, sokaktayız! Alaattin Köseler ile Beykoz’u Beykozlular yönetecek!” ifadelerini kullandı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder