4 Ocak 2022 Salı

ÇUBUKLUSPOR'DA ESKİ FUTBOLCULARINDAN AHDE VEFA ZİYARETİ VARDI


İstanbul Süper Amatör Liginin Beykoz İlçesi temsilcilerinden olan Çubukluspor'da hafta sonunda Beykoz Stadında oynanan Şirintepespor karşılaşmasında özel misafirler vardı !

Çubukluspor Takımında geçtiğimiz sezonlarda başarı ileforma giyen, şampiyonluklar yaşayan isimlerden olan 3 başarılı futbolcu Bölgesel Amatör Ligde forma giydikleri takımların devre arasına girmesi nedeni ile buldukları ilk boş zamanlarında Çubukluspor maçına gittiler.

Müsabakadan önce takım arkadaşlarına ve teknik kadroya başarı dileklerinde bulunan üçlü maçı tribünlerden heyecanla takip ettiler. Peki kimdi bu futbolcular ve de oynadıkları takımlar...

Onur Gündoğdu, Ahmetcan Bayraktar ve Hasan Can Çetin Çubukluspor takımından sonra isteyen takımların katıldığı 2020-21 Sezonu TFF Bölgesel Amatör Lig maçlarında Beykoz 1908 A.Ş. Takımı formasını terletmişlerdi.

Üçlüden Onur Gündoğdu Silivrispor, Ahmetcan Bayraktar Gebzespor ve Hasan Can Çetin ise Beylerbeyi 1911 FK takımlarında forma giymekte.

Çubukluspor Takımı Sportif Direktörü Mehmet Şahin hem Beykoz 1908'den hem de Çubukluspor'dan öğrencileri olan başarılı futbolcuların ziyaretinden son derece memnun kaldıklarını ifade ederken, kendi takımlarında başarı dileklerinde bulundu.

TALİP ERCAN / ER-HA BEYKOZ
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder