23 Ekim 2023 Pazartesi

BEYKOZ ELMALISPOR CUMHURİYET KUPASINDA 14 MADALYA ÇIKARDI


Beykoz İlçesinden Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 100.Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlene sportif faaliyetlerden birisi de Tekvando branşında idi.Anadoluhisarı'daki Marmara Üniversitesi Spor Salonunda gerçekleşen müsabakalara katılım sayısı bir hayli yüksekti.

Beykoz Belediyesi tarafından düzenlenen turnuvaya katılım mutlu ayrılan ekiplerden birisi de Beykoz Elmalı Spor Kulübü idi.
Alaattin Başkurt gibi bu işin duayenlerinden bir antrenör nezaretinde birçok başarılı sporcu çıkarmaya başlayan Beykoz Elmalıspor turnuvadan da toplam 14 madalya ile ayrılarak büyük bir başarıyı da imza atmış oldu.


Beykoz Elmalı Spor Kulübü adına turnuvaya katılan sporculardan Yaren Alkan, Azra Kaşoğlu, Elif Naz Soyer, Utku Kayra Şenol ve Rüzgar Yalın kendi kategori ve kilolarında şampiyon oldular.

İrem Kaşoğlu, Ömer Asaf Ekiz, Zeynep Hafza Yılmaz ve Defne Güneş ise 100.Yıl Cumhuriyet Kupası müsabakalarını ikinci sırada gümüş madalya alarak taçlandırdılar.
Yine aynı kulüp adına tatemiye çıkan sporcular Çınar Tuğra Keskin, Salih Atlas Yalçınkaya, Muhammed Taha Ölmez, Ecrin Peker ve Umut Erdem Şit üçüncülük kürsüsüne çıkan isimler oldular.

Bu başarılı tablonun ardından açıklamada bulunan Beykoz Elmalı Spor Kulübü Başkanı Adem Ünal, öncelikle sporcularını kutlarken, " Hafta sonunda bizim açımızdan çok güzel gelişmeler oldu. Futbol dışı branşımız olan Tekvando Şubemiz değerli antrenörümüz Alaattin Başkurt Yönetiminde toplam 14 madalyaya imza attılar, şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum. Bir teşekkür de bu sporcularımızı kulübümüze bünyesindeki Tekvando Takımına gönderdikleri, bizlere güvenip, hocamıza inanıp başarılı sporcular yetişmesine vesile oldukları ile ailelerine etmek istiyorum. Çok renkli ve güzel anları hep birlikte yaşadık " diye konuştu.

TALİP ERCAN ( ER-HA BEYKOZ )


3 yorum:

 1. Osman Keskin24 Ekim 2023 01:03

  Beykoz Elmalı Teakwondo kulübünde 1. Olanların arasında Yaren Alkan' da var eklemenizi öneririm.

  YanıtlaSil
 2. Beykoz Elmalı Teakwondo kulübünde 1. Olanların arasında Yaren Alkan' da var eklemenizi öneririm.

  YanıtlaSil
 3. Alaattin hocamızı, sporcularımızı ve aileleri tebrik ediyorum. Elmalı spor klubümüzün teakvando spor branşına daha fazla destek ve katkılarını bekliyoruz. Bizlere bu imkanı sağladığı için de emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

  YanıtlaSil