8 Nisan 2021 Perşembe

BEYKOZ KULÜPLER BİRLİĞİNDEN KAN BAĞIŞ KAMPANYASINA DESTEK VARDI

 


Marmara Üniversitesi Anadoluhisarı Yerleşkesinde son derece anlamlı bir kampanya vardı...Marmara Üniversitesi ile Kızılay ile ortaklaşa düzenlenen Kan Bağışı Kampanyasına yağmurlu ve sert bir havaya karşın katılım yüksekti.

Beykoz Kulüpler Birliği de etkinliğe katlım sağlarken, başta İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Asım Özdemir, Beykoz Spor Kulüpleri Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri Kulüp Başkan ve temsilcileri verdikleri destek ile Kan Bağışı Kampanyası Etkinlik Organizasyonundan Doç.Dr.Mehmet Yorulmazlar'ı yalnız bırakmadılar.Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir bu tür özel anlam yüklü kampanyalara bu güne kadar olduğu bundan sonra da destek vermeye devam edeceklerini hatırlatırken, " Beykoz İlçemizin değerli spor adamlarından olan Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinin Öğretim Görevlilerinden Doç.Dr.Mehmet Yorulmazlar'dan ve Ali Kızılet Hocamızdan gelen talep üzerine öncelikle Kan Bağışı Kampanyası öncesinde yapılan tanıtım çalışmasına ilçe spor kulüpleri olarak en geniş kapsamda görsel katkı sunduk. Ardından Kan Bağışı Kampanyasına bizzat gelerek bağışlarımızı yaptık. Aslında çok daha fazla üyemiz ve sporcular ile spor adamları ile katılım sağlayacaktık. Bazıları çalıştıkları iş saatlerinin uymaması bazıları ise sağlık problemleri nedeni ile maalesef çok istemelerine karşın gelemediler. Ben Mehmet Hocamız ve Etkinlikte görev alan gönüllü kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum, kampanyaya katılım sağlayarak büyük bir gurur yaşadık. " diye konuştu.


Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Görevlilerinden Doç.Dr. Mehmet Yorulmazlar ise İlçe Spor Camiasından gelen destek nedeni ile teşekkürlerini iletirken, " Bugün bir kez daha değerli spor adamı dostlarım ile gurur duydum, gelmek isteyip de değişik nedenlerden dolayı katılamayanlar aradı...tabii ki çok soğuk ve yağmurlu bir hava yaşandığını da unutmamak gerekir. İnşallah bir dahaki etkinliklerimizde çok daha geniş katlım göreceğiz " diye konuştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme