15 Nisan 2022 Cuma

BEYKOZ'DA RAMAZAN BEREKETİ " EVDE SICAK YEMEK HİZMETİ İLE " ARTIYOR


Beykoz’da gönülleri ısıtan “Evde Sıcak Yemek Hizmeti” Ramazan’da da sürüyor, paylaşmanın bereketi, kardeşliğin sıcaklığı, birlikteliğin huzuru ihtiyaç sahibi evleri kuşatıyor.

Beykoz Belediyesi tarafından sosyal dayanışma çalışmaları kapsamında ilçedeki ihtiyaç sahiplerine verilen “Evde Sıcak Yemek Hizmeti”, Ramazan Ayı’nda toplumda artan dayanışma iklimine güzellik katıyor.  

Haftanın 7 Günü Evlere Servis

Ramazan Ayı’nda hasta, engelli, yaşlı ve kimsesiz ilçe sakinlerinin yüzünü güldüren hizmet kapsamında her gün 3 çeşit sıcak yemek usta aşçılar tarafından özenle pişiriliyor. 

Hijyen koşullarına uygun olarak hazırlanıp paketlenen yemekler ekipler tarafından belediyede kaydı bulunan evlere kapı kapı teslim ediliyor.  

Güleryüzle ihtiyaç sahiplerinin kapılarını çalan ekipler hatıralarını soruyor, hayırlı bir Ramazan Ayı diliyor.

Maddi gücü olmayan, hastalıkları ya da engelleri dolayısıyla yemek pişiremeyen vatandaşlar evlerine gelen yemekle Ramazan Ayı’nı huzurla geçiriyor.

Beykoz Belediyesi’nin evde sıcak yemek hizmetinden yararlanmak isteyenlerin çevrelerinde gördükleri komşuları ya da kendileri için kuruma ait 444 66 61 No’lu Çözüm Merkezi’ni arayarak kayıt yaptırmaları gerekiyor.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder