19 Ocak 2022 Çarşamba

RÜZGARLIBAHÇESPOR'DAN AYCI KARDEŞLERE TEŞEKKÜR VAR


Beykoz İlçesinin mahallesi ile gerçek manada bütünleşme sağlayan spor kulüplerinin başında gelen Rüzgarlıbahçespor'da Kulüp Başkanı Fatma Taşkıranlardan özel bir teşekkür vardı...

Bu güne kadar spor kulüplerine değişik kaynaklardan farklı katkılar gelirken bu kez ilginç bir destek idi haberimizin konusu. Beykoz'un tek Kız Futbol Takımına sahip kulübü olan bunun yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri ile her zaman takdirleri toplayan Rüzgarlıbahçespor'a malzeme yardımı Aycı kardeşlerden geldi.

Fatih ve Fırat Aycı kardeşler vefat eden Anne-Babaları Emine ve Bahri Aycı'nı hayrı için belki de Beykoz'da örnek olacak bir düşünce içerisinde oldular. İkili Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü sporcularının kullanımı için yağmurluk ve diğer malzeme yardımında bulunurken bu durum Kırmızı-Lacivert-Beyazlı Kulüpte sevinç ile karşılandı.

Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü Başkanı Fatma Taşkıranlar yaptığı açıklamada, " Bu güne değin değişik kalemlerde ve şekillerde yardımları olanlar olmuş idi ancak bu kez farklı oldu...Öncelikle Emine Teyzemiz ve Bahri Amcamızı rahmetle anıyoruz, ruhları şad, mekanları Cennet olsun. Yaptıkları bu anlamlı bağış nedeni ile Aycı ailesine şahsım ve kulübüm adına teşekkürlerimi iletmek isterim, sağ olsunlar, var olsunlar. Sporcularımız bu malzemeleri ne zaman kullanım için giyinseler dualarını merhumlara gönderecekler." diye konuştu.Bu arada Rüzgarlıbahçe Spor Kulübünün faaliyetleri ve sosyal sorumluluk projeleri değişik kesimlerde dikkatleri çekmeye devam ederken Acarkent'te bulunan Glorıa Jeans Kurucuları Pervin ve Banu Hanımlarını Kulüp Tesisine yapmış oldukları sürpriz ziyaret ve ikramlarına da teşekkürlerini ileten Başkan Fatma Taşkıranlar duydukları memnuniyeti ikiliye iletti.

TALİP ERCAN / ER-HA BEYKOZHiç yorum yok:

Yorum Gönder