21 Eylül 2022 Çarşamba

BEYKOZ 1908 DE SAKATLIKLARI DEVAM EDEN İSİMLER BEKLENİYOR


İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Beykoz 1908 A.Ş. de sakatlıkları devam eden sporcuların ilk maça kadar hazır hale gelmeleri bekleniyor.

Sarı-Siyahlı ekip bu sezon yaptığı flaş transferler ile ilgi odağı haline gelirken bu isimlerden bazılarının değişik bölgelerinde yaşadıkları sakatlık problemleri ilk maça kadar halledilmeye çalışılıyor.

Türk Futbolun marka isimlerinden Zafer Öğer yönetiminde devam eden antrenman ve hazırlık maçları süreci artık yerini ilk maç heyecanına bırakmaya başladı gibi.
Takımda kadroya dahil edilen ve aralarında milli takımlarda görev yapmış isimlerin de bulunduğu futbolcuların bazıları sakatlık problemi bazıları ise fiziki açıdan yaşadıkları açığı kapamak için hazırlık maçlarına yer alamıyorlardı.

Beykoz 1908 A.Ş. Abaşkanı Sedat Kaba yaptığı açıklamada, " Hiç kimse merak etmesin çünkü bu sezon gerçekten de güzel bir kadro oluşturduk. Tek sıkıntı yaşadığımız konu sakatlıkları devam eden futbolcular. Bu nedenle hazırlık maçlarına hiçbir zaman ideal kadro ile çıkamadık. Bu konuda sevindirici haberler gelmekte, k, ilk maça kadar ideal kadromuz hazır hale gelmiş olacak " diye konuştu.

Sakatlıklar değişik derecelerde olan futbolcuların teknik kadro tarafından riske edilmediğinin altını çizen Sedat Kaba, " Kadromuzda sakatlığı nedeni ile kenardan arkadaşlarını izleyen bazı futbolcularımı o kadar aidiyet duygusuna sahipler ki maça dahil olmak için teklifte dahi bulunmaktalar. Ancak bu konuda Zafer Hocamız kesinlikle tam olarak hazır hale gelmeden oynamalarını istemiyor. Bu sıkıntılı süreçte hazırlık maçlarında alınan skorlara da takılmamak  gerekir. İnşallah özlenen futbol ve takım ilk maçtan itibaren taraftarlarımızın karşısına çıkacak. " şeklinde konuştu.

TALİP ERCAN ( ER-HA BEYKOZ
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder