19 Eylül 2022 Pazartesi

KAVACIKSPOR'DAN TÜRK FUTBOLUNA BİR ARMAĞAN DAHA....EREN GEDİK


Beykoz İlçesini TFF Bölgesel Amatör Ligde temsil eden Kavacıkspor Türk Futbolun bir yıldız adayını daha armağan etti.

Bu günde değin 3 büyükler başta olmak üzere üst düzey kulüplerin altyapılarına birçok oyuncu armağan eden Yeşil-Beyazlı ekipte Eren Gedik, altyapı anlamında Türkiye'de marka olmuş bir kulübe yani Altınorduspor'a transfer oldu.

Kavacıkspor Futbol Direktörü Murat Yılmaz, transferin gerçekleşmesi sonrasında yaptığı açıklamada, " Bu anlamda Beykoz İlçesinde üç büyükler ile Altınorduspor'u da dahil ettiğimizde verdiğimiz futbolcular ile farklı bir konumdayız. Tabii ki futbolcu kardeşlerimizin başarılarının görülüp Süper Lig takım altyapılarına gitmesi, Eren gibi örneğin de marka bir kulübe transfer olması bizleri de gururlandırıp sevindirmekte. Futbol Gelişim Akademimiz ile iyi yolda olduğumuzu görebiliyorum " diye konuştu.

2021-22 Sezonunda mücadele ettiği TFF Bölgesel Amatör Ligde yer alam 28 kişilik futbolcu kadrosunun 20 tanesinin kendi altyapısından olması ile bu anlamda dikkatleri fazlası ile çeken Kavacıkspor'da değişik yaş grup takımlarında forma giyen yetenekli isimler de yakından takip edilmekte.

Kavacıkspor olarak A Takımın yanında en az onun kadar Futbol Gelişim Akademisine de önem verdiklerini anımsatan Murat Yılmaz, " Kulübümüz birçok üst düzey takımın radarına girmiş durumda. Gençlere her zaman güvendik ve güvenmeye de devam edeceğiz. Kendi kariyerleri açısından fırsatlar ortay çıkınca yollarını açıyoruz. Uzun yıllardır verdiğimiz emeklerin boşa çıkmaması hem kendi bünyemiz takımlarında, hem de futbolcularımızın yeni takımlarındaki performansları bizlere de pozitif etki etmekte." şeklinde konuştu.

2006 Doğumlu olan Eren Gedik orta saha mevkiinde görev yapıyor.

TALİP ERCAN ( ER-HA BEYKOZ )

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder