28 Aralık 2021 Salı

KANLICASPOR'DA İKİNCİ YARI ÖNCESİ HAREKETLİLİK YAŞANACAK GİBİ

 

İstanbul Süper Amatör Lig 3.Grubunda Beykoz İlçesin temsil eden Kanlıcaspor'da ilk yarı maçlarının tamamlanmasının ardından teknik ve idari kadrodan değerlendirmeler geldi.

11 Takımdan oluşan ve sezon sonunda 4 takımın bir alt lige düşeceği SAL 3.Grubunda ilk yarı sonunda çıkmış olduğu 10 karşılaşmada ikişer galibiyet ve beraberlik alınırken 6 kez da sahadan boynu bükük ayrılındı.

Remiz Alişan Başkanlığındaki Yönetim mütevazi bir kadro ile lige girerken ikinci yarı için takıma takviyeler yapılması yönünde çalışmalara da başlamış durumda.

Kanlıcaspor Antrenörü Aydın Çaylı ellerindeki oyuncu kadrosu ile en iyisini yapma gayretinde olduklarını söylerken, " Son oynadığımız Okspor maçında bir de penaltı atışından yararlanamazken beraberlikle ayrılmak zorunda kalmıştık. İkinci yarı öncesinde oldukça kritik bir noktadayız. Mutlak surette takıma takviyeler yapılması şart. Eldeki imkanlar nispetinde arayışlarımız başladı. Bu sezon ligde kalabilmek için çok zor bir süreç bizi bekliyor olacak. Özellikle iç saha maçları büyük önem kazanmış durumda ve bunlar içinde düşme tehlikesi yaşayan takımlar da var ki o çok daha önemli hale geldi. " diye konuştu.
Yıllarını Kanlıcaspor'a vermiş olan Boğaziçi Ekibinin Genel Kaptanı Ahmet Kahraman ise sezon başına bazı istenmedik durumlar karşısında adeta gafil avlandıklarına vurgu yaparken, " Maalesef sezon başı kadromuzda düşündüğümüz hatta antrenmanlara çıkan bazı futbolcularımız son anda bizi sıkıntıya sokup takımdan ayrıldılar. Yine de bu kardeşlerimiz ile buraya kadar gelebildik. Ben hep şunu söylerim Ben olabilmek için öncelikle biz olmamıza gerekir. Bu yönde takımda birlik-beraberlik ruhunu koruyup, her maça takım halinde sonuç almak için çıkma mecburiyetimiz var. İlk yarıda takımı için fedakarlık yapan, sorumluluk alan , zor günlerde ben de varım diyen gerek Can Keskin, gerek Cem Demir olmak üzere tüm futbolcularımız ile ikini yarıya umutla bakıyoruz. İlk hafta maçımız olmayacak. Bu arada takıma dahil edeceğimiz oyuncular açısından da kafamız daha dinç olacak, her şeyin hayırlısı diyorum. Kanlıcaspor'u mutlak surette ligde tutamak istiyoruz " şeklinde konuştu.

TALİP ERCAN / ER-HA BEYKOZ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder